Крим ощасливлять швидкісними Hyundai вже у наступному році

Дата публікації
Перегляди
4422
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Крим ощасливлять швидкісними Hyundai вже у наступному році

Наступного року можна буде швидше доїхати до Криму / Фото: repetylo.org.ua

Потяги почнуть курсувати до станцій Джанкой і Сімферополь.

У 2013 році швидкісні поїзди Hyundai і Skoda дістануться і до Криму.

Як повідомили у прес-службі Кабміну, потяги почнуть курсувати до станцій Джанкой і Сімферополь.

На часі йде підготовка інфраструктури - вирішуються питання з електрифікацією і модернізацією майбутніх швидкісних коридорів.

Читайте: Хлопчина задля забавки жбурлявся каменюками у швидкісний Hyundai

Нагадаємо, поставки 10 нових двосистемних міжрегіональних електропоїздів у дев'ятивагонній комплектації від Hyundai Corporation здійснюються в рамках проекту впровадження в Україні прискореного залізничного руху за контрактом, підписаним з компанією Hyundai Corporation 16 грудня 2010 року.

Електропоїзди Hyundai призначені для перевезень пасажирів зі швидкістю до 160 км/год на середні відстані до 350 кілометрів.

Варто зазначити, що з початку курсування потягів Hyundai з ними виникали численні проблеми. Так, в кінці червня швидкісний поїзд Hyundai №170 сполученням Львів-Київ, який повинен був прибути в столицю в 11:55, запізнився на 2 години.

Також раніше відбувалися поломки поїздів за маршрутом Київ-Донецьк, прибуття якого в результаті затрималося на 44 хвилини, через технічну несправність вийшов з графіка ще один поїзд Hyundai, що прямував рейсом Київ-Львів. В результаті з графіка вийшли 8 поїздів. Одна із поломок в поїзді змусила пасажирів їхати при температурі плюс 40 градусів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4422
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація