Крим перейшов на аварійне електропостачання

Через аварію на магістральній лінії електропередач, що забезпечує постачання електрики з материка на півострів, увесь Крим перейшов на графік аварійного відключення світла.

У всіх містах і районах Криму введені в дію графіки аварійного відключення електроенергії та системи аварійного відключення навантаження на електричні мережі.

Тимчасове припинення електропостачання пов'язано з аварією на магістральній лінії в Херсонській області, що забезпечує постачання енергії з материка на півострів, пояснив начальник центральної диспетчерської служби компанії "Крименерго" Юрій Звєрєв.

За його даними, в результаті аварійних відключень навантаження на електричні мережі по Криму примусово знизилася на 245 МВт, або на 28,5%, до 615 МВт, в тому числі по Сімферополю - на 30 МВт, або на 18,8%, до 130 МВт.
Віялові відключення будуть відбуватися у всьому Криму.

У мерії Ялти уточнили, що графік аварійних відключень світла востаннє застосовувався в 1997 році. Тому про його існування вже встигли забути.

"Нас навіть не поставили до відома про введення його в дію", - відзначила прес-секретар мерії. Головний диспетчер "Крименерго" закликав всіх абонентів компанії протягом найближчої доби не допускати одночасного включення в мережу декількох електроприладів, щоб "хоч якось зменшити кількість відключень в результаті спрацьовування автоматичного реле (системи аварійного відключення навантаження) через перевантаження електромереж".

Звєрєв також висловив сподівання, що до вечора 21 січня ремонтні роботи на лініях ВЛ-330 кВ будуть завершені й енергопостачання Криму повністю нормалізується.

Нагадаємо, що внаслідок негоди наприкінці грудлня у шести областях України сотні населених пунктів залишилися без світла. Деякі люди зустрічали Новий рік при свічках, бо до свят постачання електроенергії не відновили.

Читайте також:

Українські моряки залишили без світла острів у Данії

У Венесуелі запровадили планове відключення світла

Сотні українців залишились на свята без світла

У 2010 населення платитиме за світло на 70% більше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: