"Крим потрібен РФ зовсім не як місце для відпочинку росіян". Хомчак розповів, як повернути півострів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Начальник Генштабу запевняє, що РФ хоче господарювати в Середземному морі.

Начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак переконаний, що РФ розглядає анексований Крим як військову базу, а повернути його можна лише з допомогою західних пратнерів.

Про це він розповів в інтерв'ю "Укрінформу".

Хомчак зазначив, що Захід повинен розуміти, для чого саме Росія захопила Крим.

"Крим - це Україна, і в жодному разі не можна про це забувати. Повернути Крим можна тільки разом, щоб ви (Захід) нам допомогли, щоб ваші бізнесмени туди не їхали. Щоб ви розуміли - Крим Росії потрібен зовсім не як місце для відпочинку росіян", - сказав він.

Начальник Генштабу зазначив, що Крим розглядається як російська військова база, яка повинна "кошмарити" всю Європу і північну Африку і дати росіянам можливість панувати вже в Середземному морі.

"Він (прим. Крим) розглядається як російська база, потужна, яка повинна "кошмарити" всю Європу і північну Африку і дати їм, росіянам, можливість панувати вже в Середземному морі. Я не помилився - саме в Середземному морі", - сказав начальник Генерального штабу Збройних Сил України.

Нагадаємо, 8 липня Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила Люксембурзьку декларацію, частиною якої стала резолюція із засудженням анексії Криму та мілітаризації акваторій окупованих Севастополя, Криму, Чорного та Азовського морів.

Відео Чехія засуджує агресію Росії на Донбасі і анексію Криму

Про це заявив прем'єр-міністр Чехії Андрій Бабіш на спільний прес-конференції з президентом України Володимиром Зеленським. За словами чеського прем’єра, він приїхав в Україну з посланням про підтримку суверенітету і цілісності країни. Вирішення україно-російського конфлікту має відбуватися мирним шляхом, і тому Андрій Бабіш має великі очікування від зустрічі в "нормандському форматі".  

Чехія засуджує агресію Росії на Донбасі і анексію Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції