Крим пропонує поширити "Великое русское слово" на всю Україну

Севастопольський мер нарахував в Україні понад 12 млн росіян і запропонував провести для них фестиваль російської мови.

Фестиваль "Велике російське слово" має стати всеукраїнським і відбуватися у всіх регіонах країни, де вважають, що російська мова повинна бути другою державною. Про це заявив на прес-конференції голова Севастопольської міської ради Валерій Саратов.

"Цього року Севастополь уперше взяв участь у фестивалі, низка заходів відбулися в нашому місті, а наступного року ми піднімемо звучання цього фестивалю на ще вищий рівень", - сказав він.

На думку Саратова, фестиваль, який відбувається поки що тільки в Криму та Севастополі, потрібно поширити на регіони України, оскільки "він має серйозний гуманітарний сенс". "В Україні проживають 12,5 млн осіб, які вважають себе росіянами, тому правильніше проводити фестиваль більш широкомасштабно, охоплюючи всі регіони України", - сказав чиновник.

Як стверджує Саратов, бажання провести фестиваль у себе вже виявили Одеська, Миколаївська, Харківська, Запорізька, Полтавська, Донецька та Дніпропетровська області.

Як повідомлялося, основні заходи фестивалю відбулися 6-8 червня, спеціально до 210-ї річниці з дня народження Олександра Пушкіна. У Севастополі в рамках фестивалю відбулися Пушкінські читання та виступи фольклорних колективів.

Читайте також:

В Криму вирішили створити "Російськомовну Україну"

Затулін вимагає віддати Крим Росії

Затулін розповів, чому в Україні переслідують російську мову

Рада відмовилася зробити російську мову державною

За метеріалами: УНІАН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: