Крим виділив 4 мільйони на розвиток російської культури

Парламент Криму виділив гроші на розвиток російської культури: на школи, підручники та проведення російських національно-культурних заходів.

6 грудня на засіданні постійної комісії Верховної ради Криму депутати внесли пропозицію про фінансування щорічних заходів з розвитку російської культури на суму 3,8 млн грн.

Як повідомив голова постійної комісії Сергій Цеков, на організацію фестивалю "Велике російське слово" з цих коштів пропонується направити 675 тис. грн. Крім того, 1,2 млн грн витратять на ремонтні роботи на об'єктах російської культурно-історичної спрямованості.

Ще 500 тисяч грн депутати планують спрямувати на зміцнення матеріально-технічної бази російськомовних освітніх установ.

По 300 тисяч грн запропоновано витратити на передплату періодичних видань та придбання літератури російською мовою для бібліотек і республіканських установ, а також на зміцнення матеріально-технічної бази російських художніх колективів та культурних організацій.

Ще по 100 тисяч грн планується виділити на проведення російських національно-культурних заходів, заходів для молоді, заходів, присвячених Кримській війні і на утримання Лабораторії російської мови при Кримському республіканському інституті післядипломної освіти.

Крім того, на організацію заходів російської культурно-історичної спрямованості пропонується виділити 75 тисяч грн, ще по 25 тисяч грн - на утримання Російського літературно-художнього центру та проведення конференції Крим у контексті Російського світу.

Нагадаємо, на сесії Одеської міської ради депутати вирішили створити робочу групу з розробки програми збереження і розвитку російської мови в Одесі.

Читайте також:

Одеса виступила за захист та збереження російської мови

Влада Криму: відмовлятися від російської мови неприпустимо

Жириновський закликав до поширення російської мови на весь світ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: