Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кримчани оцінили свій рівень життя після російської анексії

Лише одна п'ята частина татар вважають, що за півроку відбулися позитивні зрушення.

Лише 21% кримських татар вважають, що після незаконного приєднання Криму до Росії, у їхньому житті відбулися зміни на краще.

Про це засвідчили дані першого дослідження Федерального агентства у справах національностей (ФАДН), пишуть "Ведомости".

50% опитуваних заявили, що становище практично не змінилося, а 15% – що ситуація погіршилася.

Крім того, 60% жителів анексованого півострова не змогли назвати проблеми, які владі вдалося вирішити за півтора року.

"Зараз кримські татари – закрита, що живе у своєму світі, своїм життям, група людей, яка сильно орієнтується на кримськотатарський Меджліс. І їхньою суспільною свідомістю маніпулюють лідери Меджлісу, які в Криму не живуть", - спробував виправдати результати дослідження керівник агентства Ігор Барінов.

За його словами, близько 29-34% кримських татар проросійськи налаштовані, відданими українцями залишаються лише 9-15%, усі інші – ті, хто ще не визначився.

Своєю чергою, голова Меджлісу Рефат Чубаров стверджує, що кримські татари не сприймають "окупантів як людей, що прийшли творити добро для Криму і кримських татар". На його думку, опитування проводилося "відповідно до встановленої в Росії ідеологією" і серед 300 тисяч кримських татар є тільки "кілька сотень колаборантів".

Нагадаємо, що нещодавно лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв заявив, що у Криму десятки сімей турків, зокрема тих, хто перебуває у шлюбі з кримськими татарами, піддаються депортації

Залиште свій коментар

Вибір редакції