Кримчани вийшли під червоними прапорами вимагати відновлення СРСР

Представники лівих сил провели у Сімферополі масштабну акцію з нагоди 20-ї річниці проведення референдуму щодо збереження СРСР.

Активісти громадсько-політичних сил, які жалкують про розпад Радянського Союзу, провели мітинг у Сімферополі з нагоди 20-ї річниці проведення референдуму щодо збереження СРСР.

У мітингу в суботу взяли участь прихильники Прогресивної соціалістичної партії України, Компартії робітників і селян, партії "Київська Русь" і організації "Російське віче" під червоними прапорами й гаслами за СРСР і проти США.

Учасники мітингу заявили про створення координаційної ради у складі лідерів КПРС, ПСПУ, "Російського віча" і "Київської Русі".

Головним завданням "Союзного віча" є "об’єднання і координація зусиль усіх громадсько-політичних сил, що відстоюють єдність східнослов’янської цивілізації і захищають право східнослов’янських народів на самостійний розвиток", мовиться в резолюції акції.

Кількість її учасників організатори оцінили в більш як дві тисячі осіб, міліція – в майже тисячу.

Зазначимо, згідно з результатами соцопитувань, 47% українців хотіли би збереження Радянського Союзу. Втім, 51% населення не схвалює таку ідею

Читайте також:

Комуністи прийшли до стін Ради і вимагають повернення до СРСР

На Європейській площі в Києві збираються встановити пам'ятник Сталіну

Майже половина українців хоче назад у СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: