Українець із медаллю окупантів "за повернення Криму" здався СБУ

Усвідомивши злочинний характер дій проти України, він залишив територію півострову.  

Громадянин України, який мешкав в окупованому Криму добровільно зізнався СБУ у співпраці з Росією.

Про це повідомляє прес-центр прокуратури Криму.

Правоохоронці встановили, що після анексії Криму у квітні 2014 року чоловік отримав відзнаку "За возвращение Крыма". Кримчанин підтвердив, що у майбутньому мав брати участь у диверсіях з блокування військових частин Збройних сил України, що перебували на території окупованого півострова.

Слідчими було з'ясовано, що після отримання цієї медалі громадянин України виїхав з території Криму і звернувся до СБУ у Херсоні. Там він повідомив про отримане від Росії завдання і зазначив, що не вчиняв жодних дій, пов'язаних із цим.

З огляду на щире каяття підозрюваного, його добровільне з'явлення до правоохоронних органів, а також відсутність суспільно небезпечних наслідків його дій, до суду спрямовано клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ч. 2 ст. 111 КК України.

Нагадаємо, раніше СБУ затримала чотирьох антиукраїнських правопорушників, які готували заворушення до дня Конституції України. Ними виявилися мешканці Київської, Миколаївської, Хмельницької та Харківської областей. Завербували їх у російських соцмережах "ВКонтакте" та "Одноклассники". 

Залиште свій коментар