Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українець із медаллю окупантів "за повернення Криму" здався СБУ

Усвідомивши злочинний характер дій проти України, він залишив територію півострову.  

Громадянин України, який мешкав в окупованому Криму добровільно зізнався СБУ у співпраці з Росією.

Про це повідомляє прес-центр прокуратури Криму.

Правоохоронці встановили, що після анексії Криму у квітні 2014 року чоловік отримав відзнаку "За возвращение Крыма". Кримчанин підтвердив, що у майбутньому мав брати участь у диверсіях з блокування військових частин Збройних сил України, що перебували на території окупованого півострова.

Слідчими було з'ясовано, що після отримання цієї медалі громадянин України виїхав з території Криму і звернувся до СБУ у Херсоні. Там він повідомив про отримане від Росії завдання і зазначив, що не вчиняв жодних дій, пов'язаних із цим.

З огляду на щире каяття підозрюваного, його добровільне з'явлення до правоохоронних органів, а також відсутність суспільно небезпечних наслідків його дій, до суду спрямовано клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ч. 2 ст. 111 КК України.

Нагадаємо, раніше СБУ затримала чотирьох антиукраїнських правопорушників, які готували заворушення до дня Конституції України. Ними виявилися мешканці Київської, Миколаївської, Хмельницької та Харківської областей. Завербували їх у російських соцмережах "ВКонтакте" та "Одноклассники". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції