"Кримінальний король російського світу". Україна звернеться до РФ за екстрадицією вбивці Вороненкова

Водночас у ГПУ не виключають, що вирок може бути винесений заочно.

Україна звернеться до Росії з запитом про видачу підозрюваного у вбивстві колишнього депутата російської Думи Дениса Вороненкова - Володимира Тюріна.

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"В установлений спосіб пану Тюріну повідомлено про підозру. Відтак буде проводитися досудове слідство. В рамках нього ми будемо звертатися за екстрадицією. З огляду на результати цього звернення буде прийматися рішення. Не виключаю, що це можуть бути і заочний розшук, заочне засудження тощо", - сказав він.

Своєю чергою колишній депутат Держдуми Ілля Пономарьов пояснив, чому для РФ буде складно вирішити, чи варто видавати Україні Тюріна.

"Зараз у Росії, виходить, буде достатньо складний вибір. Тому що від самого початку всі російські телеканали говорили про те що, в цьому вбивстві немає жодного політичного сліду, це кримінальна розбірка. І от зараз є докази, які стосуються одного з найвідоміших кримінальних авторитетів Росії. Який зараз претендує на звання "Кримінального короля російського світу". Тепер є варіант – видати цю людину, тим більше, що РФ має таку можливість, тому що він громадянин Казахстану і отримав російське громадянство набагато пізніше – якраз Марія (Максакова – прим.ред.) клопотала за надання йому російського громадянства, або ж РФ скаже, що це наш політичний інтерес, і відмовиться його видавати", - зазначив він.

ВідеоУнікальний родовід, гучна кар'єра та можливий зв’язок зі Сталіним: досьє на дружину Вороненкова

На думку Пономарьова, у такому випадку Росія "розпишеться" у тому, хто був зацікавлений у вбивстві Вороненкова.

"Те, що за цим кінець кінцем стоїть російська правоохоронна машина і російські спецслужби – знову ж таки ми великих сумнівів не маємо. Ми знаємо, яким саме чином Тюрін був познайомлений з Олегом Феоктістовим, знаємо, яким чином було організовано між ними спілкування", - додав він.

Нагадаємо, раніше прокуратура оприлюднила замовників та виконавців вбивства Вороненкова. Генпрокурор Юрій Луценко показав схему причетних до злочину колишнього російського депутата.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: