Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кримінальну справу Тимошенко ведуть 18 слідчих

На допиті в Генпрокуратурі у Юлії Тимошенко запитували, чому вона ходила на засідання суду підтримати Юрія Луценка.

Лідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що її кримінальну справу ведуть 18 слідчих.

"Перетворенням виплати пенсій на злочин займаються 18 осіб, які розслідують цю справу, контролюють, курують, які отримують за це заробітну плату, які витрачають на це свій дорогий час, який треба було б витрачати на боротьбу зі справжньою злочинністю", - сказала вона після допиту в ГПУ, який 5 січня тривав 4 години.

Тимошенко також розповіла, що слідчі, які ведуть її кримінальну справу, заборонили їй підтримувати своїх соратників у судах.

"Я думала, що я прийшла на ознайомлення з матеріалами справи, але розпочалося все зовсім інакше. Зайшли керівники цього управління з особливо важливих справ і почали мене знову допитувати, чому я пішла на засідання суду до Юрія Луценка", - зауважила вона.

"Мене запитували, чому я тиснула на Апеляційний суд Києва, чому я з неповагою говорила про Генеральну прокуратуру і попередили мене про те, що якщо я ще буду себе так поводити, то у них є права, які будуть давати їм можливість, коли я десь захищаю своїх однодумців і своїх колег по політичній боротьбі, приводити мене приводом в Генеральну прокуратуру", - додала Тимошенко.

Вона повідомила, що за результатами такого допиту був складений окремий протокол.

Юлія Тиммошенко наразі перебуває на підписці про невиїзд і майже не щодня ходить на допити до Генеральної прокуратури. Її звинувачують за статтею "перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки". Зокрема, Тимошенко інкримінують нецільове використання 180 млн і 200 млн євро, які Україна отримала за Кіотським протоколом.

Читайте також:

Тимошенко зібралася виїхати до Бельгії

Суд відмовив Луценку у звільненні з-під арешту

Тимошенко прийшла до суду підтримати Луценка

БЮТ: Тимошенко не посадять, бо з тюрми вона вийде президентом

Залиште свій коментар

Вибір редакції