Кримська міліція зашкодила акції пам'яті російського вболівальника Свиридова

Учасники акції вигукували гасла: "Поки ми єдині, ми непереможні!, Один за всіх і всі за одного!".

 У Сімферополі біля пам'ятника Шевченку близько сорока осіб намагалися провести акції в пам'ять вбитого в Москві фаната "Спартака" Єгора Свиридова. Міліція припинила проведення ходи.

Як відомо, вболівальник "Спартака" Єгор Свиридов був убитий в ніч на 6 грудня в Москві. Вбивство Свиридова викликало багатотисячні акції протесту. Ряд акцій в Москві супроводжувалися масовими заворушеннями і сутичками між праворадикалами та міліціонерами.

Акцію у Сімферополі намагалися провести 19 грудня. О14:00 група вишикувалася в колону і попрямувала від пам'ятника Шевченку в бік вулиці Козлова.

Учасники акції тримали два плакати з тканини чорного кольору з написами: "У пам'ять Єгора Свиридова. Ні вуличному беззаконню!". При цьому вони вигукували гасла: "Поки ми єдині, ми непереможні!, Один за всіх і всі за одного!".

Як зазначають у міліції, неправомірні дії громадян були припинені протягом п'яти хвилин.

Було затримано 14 осіб, з них 7 неповнолітніх.

Міліція підкреслила, що заявка на проведення акції в Сімферопольський міськвиконком не подавалася. Таким чином, захід був не санкціонованим, тобто, незаконним.

У свою чергу, затримані повідомили, що хотіли взяти участь у ході на знак солідарності з російськими футбольними уболівальниками і вшанувати пам'ять одного з них - Єгора Свиридова, який загинув у Москві. Про час і місце збору дізналися з Інтернету.

До адміністративної відповідальності притягнуто три людини.

Читайте також:

Москва готується до масових погромів на Новий рік

У Москві затримали 1200 потенційніх учасників заворушень

ОМОН жорстко розігнав натовп націоналістів біля "Останкіно"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: