Кримська міліція виявила у міністра туризму липовий диплом

Міністр туризму Верховної Ради АР Крим Андрій Сумцов має підроблений диплом. Його диплом насправді належить іншій людині.

Депутат Верховної Ради АР Крим Андрій Сумцов при призначенні на посаду міністра курортів і туризму Ради міністрів АР Крим надав свідомо неправдиві відомості щодо наявності у нього вищої освіти (диплом магістра права КВ № 27935296, виданий КНУ в 2006 році). Про це повідомила прес-служба МВС в Криму.

"Виявилось, що в єдиній інформаційній базі даних Міністерства освіти і науки України не міститься відомості про диплом магістра, виготовлений в 2006 році на ім’я Сумцова (Жидік) Андрія Анатолійовича, а диплом КВ № 27935296 є дипломом бакалавра і виданий Львівським Національним університетом ім. Івана Франка на ім’я громадянина Климчука Віталія Анатолійовича", - йде мова в повідомленні МВС.

Даний випадок призначення міністром в Раді міністрів АР Крим громадянина з незавершеною середньою освітою, говориться в повідомленні МВС, не може залишитися без відповідного правового і суспільного реагування.

"Після такої ганьби Рада міністрів Криму і особисто його голова повинні піти у відставку, а Верховна Рада АРК зобов’язана зібратися на позачергове засідання і усунути міністра-самозванця з незаконно займаної ним посади", - повідомляє МВС.

Матеріали щодо причетності до даної афери деяких посадовців Київського Національного університету ім. Т.Г.Шевченка направлені до ГУМВС України в м. Києві для відповідного реагування.

Проводиться розслідування.

Нагадаємо, в січні 2009 року голова Ради міністрів автономії Віктор Плакида не виключав, що новим міністром курортів і туризму АРК стане кримський депутат від фракції "Блок Наталії Вітренко "Народна опозиція" Андрій Сумцов.

12 січня 2009 року було підписано розпорядження про звільнення з посади міністра курортів і туризму АРК Володимира Савельєва. А "Блок Наталії Вітренко "Народна опозиція" запропонував на вакантну посаду міністра депутата своєї фракції Сумцова. Раніше він був директором Центрального ринку в Дніпропетровську.

Кандидатура Андрія Сумцова цікава тим, що в його біографії значиться, що він в 2003-2004 роках працював директором готелю в м. Любомилі, з 2004 року - директором ВАТ "Дніпропетровський центральний ринок", а з 2007 року - безробітний. При цьому Сумцов має всього на всього середню освіту, що, згідно статті 4 Закони "Про держслужбу", повинно стати перешкодою для призначення на такий високий державний пост.

Читайте також:

Кожен двадцятий чиновник має підробний диплом

Кислинського викликали на допит до міліції

Кислинський вже сам не знає, чи є в нього диплом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: