Кримська рада готується звільнити Ющенка

Представники більшості політичних сил у Верховній Раді неодноразово висловлювалися за проведення дострокових президентських виборів.

Верховна Рада Криму вже на найближчому засіданні 18 березня може виступити із заявою за швидку добровільну відставку нинішнього глави держави Віктора Ющенка і проведення дострокових президентських виборів.

Як вважає автор ініціативи, депутат кримського парламенту від фракції БЮТ Юрій Могаричов, це може статися, якщо представники політичних сил у ВР Криму не підуть на поводу у Секретаріату президента України і діятимуть за своїми партійними установками.

"Однозначно сказати, як проголосують депутати, зараз сказати складно. З одного боку, представники більшості політичних сил у Верховній Раді неодноразово висловлювалися на підтримку відставки діючого глави держави і проведення дострокових президентських виборів. Однак з іншого боку, є такий чинник, як Секретаріат, який також не раз впливав на дії депутатів окремих фракцій", - зазначив Могаричов.

У цій ситуації депутат не виключає, що проект заяви на підтримку обігу екс-президента Леоніда Кравчука про необхідність термінової відставки Ющенка і проведення дострокових виборів глави держави може бути навіть не включений в повістку майбутнього 18 березня засідання Верховної Ради Криму.

Проте, Могаричов сподівається, що програмні інтереси партій переважать можливий тиск Секретаріату і заява в кримському парламенті буде прийнята.

У проекті заяви йдеться про те, що президент не зміг знайти консенсус ні з екс-прем'єр-міністром Віктором Януковічем, ні з діючим прем'єр-міністром Юлією Тімошенко - керівниками найвпливовіших політичних сил в країні.

У зв'язку з цим добровільна відставка глави держави і дострокові президентські вибори сприятимуть подоланню політичної кризи в країні.

Нагадаємо, 25 лютого екс-президент України Леонід Кравчук виступив з телезверненям до українців, у якому закликав президента Віктора Ющенка піти у відставку.

Читайте також:

Кравчук розповів, як правильно позбутись Ющенка

БЮТ склав список посадовців-кандидатів на незаконне прослуховування

Міськрада Севастополя підтримала заклик до Ющенка піти у відставку

Кравчук закликав Ющенка піти у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: