Кримська Снігуронька закликала сиріт любити шампанське і Партію регіонів

Депутат кримського парламенту від Партії регіонів Яніна Павленко в костюмі Снігуроньки водила хороводи та дарувала дітям символіку ПР.

У Феодосії Снігуронька засипала вихованців дитячого будинку запитаннями про завод шампанських вин і Партію регіонів.

Як пише Центр журналістських розслідувань, привітати з Новим роком вихованців феодосійського дитячого будинку депутат кримського парламенту від Партії регіонів Яніна Павленко приїхала в костюмі Снігуроньки і в супроводі Діда Мороза.

На кадрах відео, викладеного на YouTube, видно, як депутат роздавала дітям сині повітряні кулі та прапорці з символікою Партії регіонів і розпитувала неповнолітніх про партію і заводі шампанських вин.

"А підніміть руки, хто був на заводі шампанських вин?" - запитала Павленко у дітей. "Я виступав там", - озвався один з вихованців. "А Партію регіонів ви знаєте? Підніміть руку, хто знає, - задала наступне питання Яніна Павленко. - Ось від Партії регіонів хочемо вас привітати з цими чудовими святами і подарувати ці чудові подарунки".

У передноворічні дні Яніна Павленко продовжує подібні піар-акції, але вже без костюма Снігуроньки. Як повідомляє прес-служба КРО ПР, 26 грудня кримський депутат в Судаку водила хоровод навколо ялинки, встановленої навпроти громадської приймальні партії. У ході заходу Павленко також поширювала серед дітей агітаційні прапорці та кульки партійних кольорів.

Як відомо, на місцевих виборах 2010 року 34-річна Яніна Павленко була обрана депутатом Верховної ради Криму по багатомандатному виборчому округу. Її прізвище була третьою у виборчому списку Партії регіонів. Вона також є директором держпідприємства "Завод шампанських вин "Новий Світ".

Читайте також:

Януковичу подарували планшет iPad, якими планують забезпечити усіх сиріт України

Влада Криму вимагає безкоштовно встановлювати білборди Партії регіонів

Янукович подарував хлопчику-сироті свою мобілку й годинник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: