Кримські готелі забиті російськими чиновниками, а в кожній мечеті чатують ФСБшники

Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кримські готелі забиті російськими чиновниками, а в кожній мечеті чатують ФСБшники

Кримські готелі окупували російські чиновники та співробітники ФСБ / Фото: ТСН.ua

Журналістів програми "Гроші" пограбували в готелі півострова.

"Покращення по-російськи" в Криму вилилось у зрив курортного сезону, величезні черги до будь-якої установи, стрибки курсу валют та масову купівлю об'єктів особами, наближеними до голови Чеченської республіки Рамзана Кадирова, йдеться у сюжеті програми "Гроші".

Туристів та журналістів на півострові знайти важко, але готелі і квартири забиті: курортні койко-місця облюбували співробітники ФСБ та російські чиновники. Туристичні агенції кажуть, що до жовтня знайти вільний номер у місцевому готелі важко.

"Ми вже не працюємо з місцевими готелями, до жовтня все забито всякими ФСБшниками і чинушами, які приїхали нас вчити, як жити по-російськи", - розповіли журналістам в турагенції.

Колишніх українських міліціонерів у Криму самих на вулицю не випускають, вони ходять тільки парами з російськими поліцейськими. Преса - газети, журнали, телевізійні канали - лише російські.

Кримчани живуть під наглядом ФСБ і днями стоять у кілометрових чергах

Кримчани живуть під наглядом ФСБ і днями стоять у кілометрових чергах

Цензуру запровадили у всьому. Навіть свято до дня народження Тараса Шевченка російські чиновники викрутили так, щоб не прозвучало жодного слова про українського поета.

У кожній мечеті сидить ФСБшник і уважно слухає, про що молять кримчани. "Хвіст" російських шпигунів за собою помітила і знімальна група "Грошей", а вночі журналістів взагалі пограбували. Міліція, яка приїхала на виклик, вже знала, що в речах було посвідчення журналістів каналу 1+1, і дуже довго розпитувала, де камери та фотоапарати.

Життя пересічного кримчанина тепер проходить у чергах: у паспортні столи, міграційні служби, РАГСи - кілометрові черги. Для того, щоб просто задати питання треба простояти не одну добу. Велика проблема зі зняттям коштів з карток. Банкомати не працюють, а в банках треба вистояти чергу та заповнити купу документів, якщо зробити хоча б одну помилку у бланку – грошей не дадуть. Курси валют стрибають ледь не щогодини.

Росія пообіцяла цього року три мільйони туристів, але курортний сезон так і не відкрився. У санаторіїв цього року - мертвий сезон. На пляжах, на яких колись не було де яблуку впасти, сплять бомжі. Замість розваг для туристів у центрі Ялти збирають гроші на референдум для українських областей.

Головним з туризму у Криму призначили Руслана Байсарова. Про це повідомив сам Рамзан Кадиров на сторінці у соцмережі. У планах чеченських бізнесменів викупити південне узбережжя Криму і побудувати там свій курорт. Але гроші від туристів на майбутніх курортах не для кишень кримчан. Чеченські бізнесмени прибутками ділитись з місцевими не збираються.

Заробити бодай на продукти кримчанам тепер буде важко. Новоспечені російські керівники вже лякають податком на надання житла в оренду. Саме на цьому заробляли на цілий рік мешканці Криму у курортний сезон. Ціни на півострові вже злетіли в рази.

Нагадаємо, Крим за приєднання до Росії фактично не голосував - така сенсаційна заява днями зʼявилася на сайті Ради при президентові Росії з питань розвитку громадянського суспільства та прав людини.

Журналіст програми "Гроші" Ольга В'язенко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
35к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація