Кримські комуністи обрали своїм новим лідером жінку

У Сімферополі відбулася позачергова конференція комуністів, на якій першим секретарем рескому було обрано жінку.

Пленум Кримського республіканського комітету Компартії України обрав першим секретарем рескому Наталію Штепу, члена центрального комітету КПУ.

У Сімферополі у суботу відбулася позачергова конференція парторганізації, яка обрала новий склад рескому, після чого відбувся пленум, де було обрано 13 членів бюро, секретарів рескому, затверджено завідуючих відділами.

В свою чергу депутат Верховної ради Леонід Грач, який багато років очолював комуністів Криму, заявив: "Я був і залишаюся комуністом, і з кримською партійною організацією я душею і серцем, і як народний депутат України всіляко допомагатиму і підтримуватиму партійну організацію".

Депутат також додав, що "дотримуючись ленінських принципів, стоячи на марксистсько-ленінській позиції", об'єднавшись, можна "врятувати партію, очистити її від опортунізму на чолі з Симоненком, добитися перемоги соціалізму".

16 грудня президія центрального комітету Компартії ухвалила рішення виключити Грача з партії та фракції КПУ у Верховній раді, а також ухвалила рішення про розпуск Кримського рескому.

Ці рішення були прийняті після рішення позачергового пленуму рескому, на якому 14 грудня було обрано головою комітету партії в Криму Грача, якого об'єднаний пленум ЦК і ЦКК КПУ 11 грудня звільнив з цієї посади з формулюванням "за серйозні порушення партійної дисципліни і дії, що ведуть до дискредитації партії".

Раніше Грач критикував КПУ за співпрацю з Партією регіонів і виступав за вихід комуністів з коаліції з ПР у Верховній Раді. Леонід Грач керував рескомом з вересня 1993 року.

Читайте також:

Комуніст Грач заявив, що Партія регіонів навчає молодь обману

Комуністи показали скандальний фільм про "регіоналів" (відео)

Кримські комуністи назвали "регіоналів" фашистами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: