Кримські комуністи поновили Грача на посаді лідера

Леоніда Грача, який гостро критикував лідера КПУ Петра Симоненка за співпрацю з регіоналами, поновили на посаді першого секретаря Кримського рескому партії.

Позачерговий пленум Кримського республіканського комітету Комуністичної партії України 14 грудня обрав главою Рескому Леоніда Грача, якого об'єднаний пленум центрального комітету і центральної контрольної комісії КПУ 11 грудня звільнив з цієї посади.

Пленум також знову обрав другим секретарем рескому Юрія Аксютіна, якого президія ЦК 10 грудня вирішила виключити з лав партії.

Як повідомили у прес-служба Кримської організації Компартії, у роботі пленуму, крім кримських партійців, взяли участь секретар ЦК КПУ Володимир Оплачко і перший заступник голови ЦКК Компартії Микола Кухарчук.

Нагадаємо, раніше об'єднаний пленум в Києві вирішив вивести Грача зі складу ЦК і звільнити його з посади першого секретаря Кримського рескому партії "за серйозні порушення партійної дисципліни і дії, що ведуть до дискредитації партії".

Як відомо, Леонід Грач критикував лідера Компартії Петра Симоненка за співпрацю з Партією регіонів і виступав за вихід комуністів з коаліції з ПР у Верховній раді.

Читайте також:

Комуніст Грач заявив, що Партія регіонів навчає молодь обману

КПУ звільнила головного комуніста Криму за дискредитацію партії

Головний комуніст України Симоненко оселився у розкішному маєтку

В Одесі підпалили офіс комуністів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: