Кримські комуністи вимагають повернути Волгограду ім'я Сталіна

Комуністи Криму збираються розпочати збір підписів під зверненням до влади російського Волгограду з тим, що повернути місту назву Сталінград.

Комуністи Криму вважають за необхідне повернути російському місту Волгоград "сталінське" ім'я – Сталінград.

"Оголосимо збір підписів, і вважаю, що не менш як мільйон кримчан (у кримській автономії проживають понад 1,9 млн осіб – прим. ред.) поставлять підписи під зверненням до Волгоградської думи з проханням повернути місту ім'я Сталіна - як людини, якої ніхто з історії не викреслить", - сказав лідер комуністів Криму, депутат Верховної ради Леонід Грач.

У 1925 році місто Царицин було перейменоване в Сталінград. У 1961 році Сталінград перейменували у Волгоград.

На думку Грача, до 130-річчя з дня народження Йосипа Сталіна, яке відзначається в грудні 2009 року, потрібно підійти так, щоб "віддати належну об'єктивну оцінку".

"Вперше за пострадянську історію ми проведемо збори, присвячені пам'яті Сталіна, вручимо низці товаришів медалі. Ми не тільки Сталіна захищатимемо, але, захищаючи його, ми захищатимемо свою історію. Захищаючи свою історію, ми захищаємо своє майбутнє. А наше майбутнє - це відновлення слов'янської єдності. Це створення союзної держави в складі Росія, Україна, Білорусь", - заявив комуніст.

Читайте також:

Комуністи вимагають поставити в Ялті пам’ятник Сталіну

У психлікарні на Буковині демонтували пам’ятник Леніну і Сталіну

В знак помсти за Леніна комуністи закопали в пісок Шухевича

У Запоріжжі до 9 травня встановлять пам’ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: