Кримські козаки зібралися на боротьбу з вірменами

Козаки вирішили підтримати "кращі козацькі традиції" у Марганці на Дніпропетровщині.

Кримське козацтво найближчими днями може втрутирися у міжетнічний конфлікт у Дніпропетровській області.

З проханням про допомогу до козаків звернулися мешканці міста Марганець, де останніми днями відбуваються масові зіткнення місцевих мешканців з представниками вірменської діаспори.

Отаман Об'єднання козаків Автономної Республіки Крим Сергій Юрченко повідомив, що прохання про допомогу також надійшло до козаків у Запоріжжі. Юрченко зазначив, що у його соратників є досвід участі в протистоянні етнічних груп, отриманий, зокрема, в Бахчисараї і Судаку.

Нагадаємо, безлади в Марганці почалися після того, як вихідцями з Вірменії був убитий міліціонер: 22-річного інспектора патрульної служби Сергія Бондаренко зарізали, коли він намагався припинити бійку українців і представників діаспори.

Похорони Бондаренко відбулися в середу, 1 липня, двоє його колег знаходяться в лікарні з ножовими пораненнями.

"Я можу сказати, що такі факти ми бачимо по всій країні. Тут - вірмени, десь цигани, в Криму - татари. Ці національні угрупування підкуповують міліцію і роблять все, що хочуть", - прокоментував ситуацію в Марганці отаман Юрченко. Він підкреслив, що ситуація, яка склалася в місті – результат потурання міліції і саме через потурання властей жителі змушені звертатися до козаків.

Раніше безлади в Марганці прокоментував глава Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, який назвав їх проявом "кращих козацьких традицій Запорізької Січі". Тягнибок також передбачив, що зіткнення в Дніпропетровській області можуть покласти початок низці аналогічних подій в інших регіонах.

Читайте також:

При спробі зупинити бійку в кафе загинув міліціонер

Після вбивства міліціонера у Марганці почалося полювання на вірменів

Тягнибок передрік "масові мігрантські безлади" після випадку у Марганці

Столичний офіс Тягнибока закидали коктейлями Молотова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: