Кримські націоналісти вимагають відібрати майно ЧФ Росії

Таким чином Українська народна партія коментує інформацію про заборгованість ЧФ РФ Пенсійному фонду України.

Кримська організація Української народної партії вимагає конфіскувати майно Чорноморського флоту Російської Федерації, якщо Москва не розрахується зі всіма боргами флоту перед Пенсійним фондом та іншими держустановами України. Про це заявив голова Кримської організації УНП Олег Фомушкін.

За його словами, російський флот знаходиться на території України на правах оренди, а будь-яка юридична особа, що орендує приміщення або територію, зобов'язана платити всі відрахування до центрального й місцевого бюджетів і до Пенсійного фонду. Таким чином політик прокоментував інформацію про 15 млн. грн. пенсійної недоїмки по місту Севастополю.

"Влада Севастополя не повинна звертатися з проханням сплатити борги, а зобов'язана діяти відповідно до чинного законодавства України, а саме: якщо орендар не виконує свої договірні зобов'язання, у тому числі перед Пенсійним фондом, договір оренди розривають, а власник приміщення або території конфісковує майно орендаря, щоб компенсувати всі недоїмки", - підкреслив голова Кримської організації УНП.

"Чорноморський флот РФ, як і інші структури, що орендують приміщення або територію в міської влади Севастополя, повинні виконувати українські закони по оренді, а, отже, місцева влада повинна в судовому порядку розпочати процес відсудження боргу до Пенсійного фонду. Як варіант, Україна може розраховувати на майно Чорноморського флоту у вигляді компенсації за невчасне перерахування коштів", - підсумував Фомушкін.

Читайте також:

Суд не дав забрати в України Крим

Чорноморський флот Росії скорочує понад 5 тисяч працівників

Грузія побоюється агресії: РФ підтягує військові кораблі з Криму

Міноборони РФ: ракети США готові вдарити по Росії з Севастополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: