Кримські отамани підтримали на виборах "почесну козачку" Тимошенко

Кримські козацькі отамани засудили, тих, хто проголосує за Януковича, який "знімав шапки з наших матерів і дітей".

Кримські отамани "Українського козацтва" вирішили підтримати на президентських виборах кандидатуру прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Відповідне звернення було ухвалене за підсумками круглого столу в Сімферополі 17 листопада. Для того, щоб переконати козаків підтримати Тимошенко, до Криму приїхали представники луганського козацтва.

Верховний отаман організації "Луга Кий" Валентин Кравченко, виступаючи на засіданні, відзначив працездатність і економічну грамотність прем'єра.

Заслугою Тимошенко він назвав ї взаємодію з російським прем'єром Володимиром Путіним. "Це тільки дурневі можна не зрозуміти, взаємодія Путіна з лідером нашої держави (очевидно, мається на увазі Юлія Тимошенко - ред.)! Тільки її приймають в Росії, тільки з нею вирішуються всі політичні питання в Росії!" - сказав отаман.

Він також висловив надію на те, що з обранням Тимошенко президентом буде посилено взаємодію державних органів України з організаціями козацтва.

Лідера Партії регіонів Віктора Януковича Кравченко розкритикував, нагадавши, що той сидів у в'язниці за крадіжку шапок. "Козацтво України не може допустити, щоб гетьман знімав шапки з наших матерів і дітей", - додав козак.

Учасники круглого столу ухвалили заяву, закликавши все козацтво Криму підтримати кандидатуру Тимошенко. В тексті її назвали "почесною української козачкою та втіленням України-матері".

У той же час, деякі представники кримського козацтва таки відмовилися підтримати Тимошенко. Серед них, зокрема, отаман Бахчисарайського куреня об'єднання "Військо Запорізьке" Сергій Юрченко, який заявив, що йому "не любо".

Нагадаємо, раніше представник "Українського козацтва", наказний отаман Полтавського крайового козачого товариства Леонід Куліченко подавав документи на реєстрацію кандидатом у президенти.

Втім, йому було відмовлено через те, що отаман не вніс заставу в 2,5 мільйона гривень, необхідну для участі у виборах.

Читайте також:

Козацького отамана двічі не пустили на вибори президента

Радником Ющенка став козацький отаман

Кримські козаки зібралися на боротьбу з вірменами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: