Кримські пляжі зробили безкоштовними

Нова кримська влада повторила рішення попередньої і знову спробувала заборонити стягувати плату за прохід на загальні пляжі.

Рада міністрів Криму заборонила стягувати плату за прохід на пляжі півострова, а також брати на вході з відвідувачів гроші за послуги, які можуть бути надані пізніше.

Відповідну постанову було ухвалено на засіданні кримського уряду у вівторок, 27 квітня, повідомив прем'єр АРК Василь Джарти.

"Немає закону, який говорить не допускати людей до води. Пляж має бути відкритий для всіх, і відкриті повинні бути всі пляжі. Думаю, що ми зможемо зрушити питання з мертвої точки, питання складне, але ми будемо його вирішувати поступово", - заявив Джарти.

Своїм рішенням Радмін ухвалив встановити безкоштовний безперешкодний доступ відпочиваючих і мешканців автономії на пляжі "загального користування". Постанова не стосується численних приватних пляжів у Криму, які, вочевидь, відкриті так і не будуть.

Варто зазначити, що і попереднє керівництво Радміну видавало накази про введення безкоштовного доступу на пляжі, які, проте, не виконувалася. Джарти заявив, що контроль за виконанням останнього рішення буде покладено на правоохоронні органи.

Нагадаємо, в розпал минулого курортного сезону кримська влада ухвалила постанову, яка наказувала місцевій владі вжити заходів щодо скасування неправомірно встановленої плати за користування об'єктами природного і заповідного фонду. Постанова зобов'язувала зробити безкоштовними комунальні пляжі.

За даними Міністерства курортів і туризму автономії, кількість курортників в Криму минулого року, в порівнянні з аналогічним періодом 2008-го, скоротилася на 14,3%.

Читайте також:

Крим сподівається, що Янукович стане принадою для туристів

В Криму заборонили шаурму і шашлик на вугіллі

Січневі морози залишили Крим без садів та виноградників

Курортний сезон-2009 у Криму провалився

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: