Кримські праві протестують

Кримські організації ”Української Правиці”, КУН і партії ”Свобода” вимагають від влади Криму припинити антиукраїнську діяльність.


Кримські організації ”Української Правиці”, Конгресу українських націоналістів і партії ”Свобода” вимагають припинити антиукраїнську діяльність на всіх рівнях влади Криму. 

Про це йдеться в переданій агентству УНІАН резолюції мітингу в Симферополі, присвяченому 66-й річниці проголошення Акту відновлення Української державності 30 червня 1941 року і сотої річниці головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича. 

”Ми, учасники мітингу, протестуємо і засуджуємо дії антиукраїнських сил на всіх рівнях влади. Триває війна проти України, яку ніхто не оголошував, але виконуються страшні і сатанинські плани щодо знищення нашої держави, - йдеться в резолюції. – Внутрішні і зовнішні вороги, об`єднавшись в спільному бажанні зруйнувати Україну, успішно втілюють задумане в життя. Закріпившись у всіх державних структурах влади, вони планомірно знищують духовні і моральні принципи, економіку, передають іноземцям стратегічно важливі об`єкти, одержуючи при цьому великі відсотки”. 

На думку кримських організацій ”Правиці”, КУН і ”Свободи”, сьогодні продовжується «антиукраїнська істерія і розпалювання міжнаціональної ворожнечі в Криму і в цілому по Україні». ”Крим є невід`ємною частиною території України, але проросійські шовіністи тлумачать це за своїми ”поняттями”: ”Крим - це Росія”. Проводять антиукраїнські акції-пікети, мітинги з вимогою повернути Крим Росії, намагаються встановити пам`ятники своїм ідолам, які для українців є тиранами і катами, тому що всіма доступними способами знищували Гетьманщину, козацьку вольницю, історичні і культурні цінності”, - йдеться в резолюції. 

Активісти ”Української Правиці”, КУН і ”Свободи” вважають, що, зокрема, міська рада Симферополя ”є по суті антиукраїнською і намагається відродити Російську імперію на окремо взятій території”. Так, ці суспільно-політичні сили нагадують, що міськрада виступила з ініціативою встановити в столиці Криму пам`ятник Катерині Великій. Зокрема, на ці цілі симферопольська влада виділила 100 тис. грн. 

Крім того, вони протестують проти встановлення в Симферополі пам`ятника ”радянським громадянам, загиблим від рук ОУН-УПА” (з такою ініціативою виступили комуністи Криму й активісти руху ”Батьківщина”, а симферопольська влада дозволила встановити такий пам’ятник).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: