Кримські "регіонали" вигнали зі своїх лав усіх незгодних з Януковичем

Кримська організація ПР провела засідання за участю лідера Віктора Януковича. На ньому виключили кількох депутатів з партії, навіть не пускаючи їх до зали.

Засідання Партії регіонів Криму
e-crimea.info
Засідання політради організації Партії регіонів Криму
На розширеному засіданні політради Кримської організації Партії регіонів за участю лідера партії Віктора Януковича з партії виключили кількох депутатів, опозиційних спікеру ВР Анатолію Гриценку.

Депутат кримського парламенту Петро Запорожець повідомив, що в ході засідання політради, на яке запросили не всіх його членів, були виключені з партії депутати Петро Зайцев, Іван Бурей, перший заступник Голови Ради міністрів Криму Євген Михайлов, а також депутат міської ради Сімферополя Борис Фротман.

"За що їх виключили - незрозуміло, адже навіть формулювання немає. Просто комусь захотілося виключити, ось і виключили", - пояснив Запорожець.

Депутат відзначив, що виключити з партії намагалися і його, але не вистачило голосів у політраді за ухвалення такого рішення.

Сам депутат не був присутній на засіданні, оскільки його про нього не оповістили, а деяких членів політради навіть не пустили в будівлю, де проводилося засідання.

За словами Запорожця, в охорони був список людей, яких заборонили пускати на політраду, і він відповідний список має в своєму розпорядженні.

Нагадаємо, раніше народний депутат, колишній керівник Кримської організації Партії регіонів Василь Кисельов заявив, що сумнівається в майбутньому партії, якщо після його відходу звідти почнуть виходити його прихильників. Він також заявив, що нинішній лідер політсили Віктор Янукович "вбиває майбутнє" ПР.

Кисельова виключили з ПР 15 вересня "за порушення положень і вимог статуту Партії регіонів і завдання шкоди репутації партії".

Кисельов заявив, що його виключення пов'язане з тим, що він "заважає Анатолію Гриценку (спікеру парламенту АРК – прим. ред.) дерибанити Крим", і сам написав заяву про вихід з партії. Після цього Кисельов звинуватив Віктора Януковича у тому, що той "віддав владу в Криму криміналітету".

Багато партійців підтверджують, що у Криму давно існує конфлікт між Кисельовим і кримським спікером Гриценком. Організація фактично розколота між цими лідерами.

Читайте також:

Януковича звинуватили у вбивстві Партії регіонів

Янукович: Вихід Кисельова з ПР – психічна атака

Кисельов: Янукович віддав владу в Криму криміналітету

Головного регіонала Криму виключили з партії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: