Кримські татари бойкотують незаконні вибори до Держдуми - ЗМІ

Зокрема, виборчі дільниці в Бахчисараї порожні.

Кримські татари бойкотують заборонені вибори до Держдуми, організовані в окупованому Криму.

Про це повідомляє "Новая газета".

Зокрема, за повідомленням джерел видання, виборчі дільниці в Бахчисараї порожні.

"Таким чином, на даний момент можна констатувати, що кримські татари фактично проводять бойкот виборів, до чого їх раніше закликали лідери забороненого в Росії меджлісу і офіційний Київ. У той же час глава Криму Сергій Аксьонов сьогодні вранці висловив упевненість, що кримські татари продемонструють високу явку", - інформує видання.

Окрім цього, перші порушення на виборах в окупованому Криму були зафіксовані ще до початку голосування. Так, мешканка Ялти Аніка Шаульська повідомила, що у "день тиші" були виявлені агітаційні матеріали "кандидатів" Андрія Козенко і Сергія Аксьонова.

До того ж, у Сімферополі зафіксували виборче ноу-хау: тролейбуси з урнами для голосування.

Урни у тролейбусах в Криму
Новая газета

Нагадаємо, у неділю, 18 вересня, в Росії розпочалося голосування на виборах до нижньої палати парламенту – Державної думи. Виборчі дільниці працюватимуть з 8:00 до 20:00 за місцевим часом. Москва вперше організовує вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях – у Криму та Севастополі. Україна відмовила Росії в організації виборів на своїй території. Відмова стосується і російських дипломатичних представництв – посольства та консульств. У російській Центральній виборчій комісії заявляють, що через це не зможуть проголосувати понад 80 тисяч громадян Росії, які живуть в Україні.

ВідеоРосія готується до проведення виборів у анексованому Криму

Залиште свій коментар

Наступна публікація