Кримські татари пообіцяли владі силові конфлікти в Криму

Глава Меджлісу кримськотатарського народу передбачає силові конфлікти під час визволення кримськими татарами самозахоплених земель. Проте, за його словами, татари будуть лише захищатися.

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв не виключає, що в ході визволення кримськими татарами самозахоплених земель можуть виникнути силові конфлікти.

"Ймовірність силових конфліктів повністю виключити не можна. Крім того, є дуже багато шовіністичних сил, які зацікавлені в такому розвитку подій. І не тільки всередині нашої країни, але і з боку держави, яка весь час під'юджує. У пресі і особливо в Інтернеті дуже багато публікацій із закликами до силових дій ", - сказав Джемілєв.

Голова Меджлісу також зазначив, що представницькі органи кримських татар не будуть закликати до насильства: "Ми ніколи не буде закликати до фізичного опору, якщо не буде організований напад на кримських татар. Ми завжди дотримуємося принципу ненасильства. Методи можуть різними. Це можуть бути масові акції з перекриттям доріг і т.п., але знову-таки, це не буде пов'язано з кровопролиттям. Все це буде робитися для того, щоб привернути увагу громадськості, а не фізично перешкоджати".

"Іншої альтернативи, крім мирного рішення, з точки зору і держави, і кримських татар, просто немає. Ті люди, які будуть намагатися вирішити цю проблему силовими методами, просто створять складності як для себе, так і для країни в цілому ", - додав Джемілєв.

Нагадаємо, глава Ради міністрів Криму Василь Джарти 18 січня у відкритому листі до лідера Меджлісу Мустафи Джемілєва закликав кримських татар звільнити самовільно захоплену землю.

Читайте також:

Лідер Меджлісу вимагає від Януковича те, що татарам "належить по праву"

Глава уряду Криму попросив татар звільнити самовільно захоплену землю

Лідера кримських татар висунули на Нобелівську премію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: