Кримські татари поставили Януковичу умову для зустрічі

Зустріч лідерів Меджлісу з президентом відбудеться тільки в форматі зустрічі з радою кримськотатарського народу при президенті.

Меджліс кримських татар вважає недоцільною зустріч президента Віктора Януковича з опозиційними цьому органу організаціями. Зустріч має відбутися тільки з представниками меджлісу. З огляду на це, представники междлісу відмовилися від зустрічі з главою держави.

Про це повідомив президент Світового конгресу кримських татар, перший заступник глави Меджлісу Рефат Чубаров. За його словами, таке рішення було ухвалене в ході засідання Меджлісу.

"Зустріч лідерів Меджлісу з президентом відбудеться тільки в форматі зустрічі з радою кримськотатарського народу при президенті, а не так званими представниками кримських татар", - заявив Чубаров.

Раніше прес-служба адміністрації президента з посиланням на главу відомства Сергія Льовочкіна повідомила, що 3 серпня передбачається зустріч Януковича з представниками кримських татар.

Серед них, крім глави Меджлісу Мустафи Джемілєва і Чубарова, були названі керівники деяких інших нечисленних кримськотатарських організацій, опозиційних до Меджлісу.

На думку лідерів Меджлісу, вони не представляють інтереси кримськотатарського народу.

Нагадаємо, 3 серпня у Сімферополі президент Віктор Янукович зустрінеться з представниками кримськотатарського народу.

Під час заходу планується обговорити широке коло питань, пов’язаних з розвитком Криму, вирішенням проблем кримських татар, які повернулися в Україну після депортації.

Читайте також:

Російські ЗМІ: Київ боїться, що татари відберуть Крим

Азаров не боїться ультиматумів кримських татар

Охорона Януковича розігнала мітинг кримських татар у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: