Кримські татари проводять мітинг

На центральній площі Сімферополя проходить мітинг за участю кількох тисяч кримських татар проти "дискримінації і беззаконня".

татари
УНІАН
Мітингуючі піддали критиці дії влади і міліції 1 і 6 листопада, під час спроби знесення будов у Сімферополі і на плато Ай-Петрі.
На центральній площі Сімферополя проходить мітинг за участю кількох тисяч кримських татар. Як передає УНІАН, учасники акції протестують проти "дискримінаційної політики влади Криму і беззаконня міліції". 

За даними правоохоронців, в акції беруть участь близько 1300 кримських татар. За даними очевидців – близько трьох тисяч. 

Протестуючі тримають у руках прапори України, національні прапори кримськотатарського народу, а також транспаранти з гаслами: "Відновити державність кримських татар", "Соборній мечеті в Сімферополі бути!", "Віруючим - рівні права" тощо.
 
Мітинг розпочався з виконання національного гімну кримськотатарського народу, а також молебню, який провів Муфтій мусульман Криму Еміралі Аблаєв.
 
Мітингуючі піддали критиці дії влади і міліції 1 і 6 листопада, під час спроби знесення будов у Сімферополі і на плато Ай-Петрі. Кримські татари заявляють, що їх під час тих подій по-звірячому побили правоохоронці, у зв`язку з чим вимагають відправити у відставку начальника міліції Криму Анатолія Могильова.
 
Лідер Кримської організації Народного руху України Леонід Пілунський заявив, що Крим - це земля кримських татар, а місцева влада хоче "вкрасти цю землю для себе".
 
"У вас немає іншої землі", - заявив він, звертаючись до кримських татар. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: