Лідери кримських татар вимагають озброїти їх для боротьби з ісламістами

Лідер татар Мустафа Джемілєв звинуватив у підтримці радикальних організацій у Криму спецслужби і закликав дати членам Меджлісу зброю для захисту від ісламістів.

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв вважає за необхідне дати всім членам Меджлісу дозвіл носити і зберігати зброю у зв'язку з погрозами екстремістського угруповання "Ат-Такфір валь-Хіджра" вбити лідерів кримських татар.

"Оскільки об'єктами переслідування обрали керівників Меджлісу, то я запропонував, щоб всім 33 членам меджлісу був виданий дозвіл на зберігання й носіння зброї", - сказав Джемілєв.

За словами політика, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко поінформував його про те, що "Ат-Такфір валь-Хіджра" планувала теракти, ліквідацію керівництва Меджлісу, у першу чергу, самого Джемілєва.

Під час розмови, зі слів депутата, МВС запропонувало йому охорону у зв'язку з такими погрозами, але він відмовився.

"У МВС також поцікавилися, чи не проти я, щоб вони дали мені охорону. Я сказав - не треба, оскільки ці екстремісти є всього лише знаряддям у руках певних і досить могутніх спецслужб, що ставлять метою дестабілізувати ситуацію в Україні. Тобто, особистості тут не мають особливого значення", - підкреслив Джемілєв.

Він додав, що охорона тієї чи іншої людини нічого не вирішить.

Нагадаємо, напередодні Юрій Луценко повідомив, що активісти радикального ісламського руху "Ат-Такфір валь-Хіджра" готували вбивство Джемілєва та низку терактів із застосуванням вогнепальної зброї та вибухівки.

Внаслідок спецоперації, проведеної 23 жовтня, було затримано двох підозрюваних у підготовці вбивства та тероризмі. Разом із тим, лідера "Ат-Такфір валь-Хіджра" та його найближчого соратника затримати не вдалося.

Читайте також:

Розкрито угруповання ісламістів, яке готувало вбивства і теракти в Україні

Луценко: через Ющенка Україна стала притулком терористів

Озброєна банда ісламістів готувала у Криму джихад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: