Кримські татари влаштували штурм Меджлісу

Учасники пікету кримських татарів у Сімферополі увірвалися до будівлі Меджлісу, щоб висловити своє невдоволення його головою Мустафою Джемілєвим.

Кримські татари провели пікет проти того, як проходять переговори з вирішення проблеми самозахоплень землі у Криму, і увірвалися до будівлі Меджлісу.

Ветерани національного руху кримських татар, члени релігійних громад і низки суспільно-політичних організацій зібралися 15 березня біля будівлі Кримськотатарського академічного музично-драматичного театру у Сімферополі.

Від театру учасники пікету попрямували до Меджлісу кримськотатарського народу з тим, щоб там теж провести пікет. Пікетувальники увійшли в будівлю і пройшли до кабінету першого заступника глави Меджлісу Рефата Чубарова.

Самого заступника голови на місці не виявилося, і дискутувати довелося з іншими співробітниками.

"Настав час виступити проти Меджлісу. Узяті на себе зобов'язання Меджліс не виконав, він зараз повністю корумпований. Вони в закритому режимі обирають своїх делегатів. Питання про реабілітацію навіть не звучить у Верховній раді Україні, де Мустафа Джемілєв є депутатом. Він жодного разу не вийшов, не сказав про проблему кримських татар. Земельні питання мали давно вирішитися, навіть за тієї влади, коли Мустафа Джемілєв був у коаліції. І сьогодні Джемілєв зацікавлений в комерційному розподілі земельних ділянок", - сказав член президії координаційної ради громадсько-політичних сил кримськотатарського народу Сервер Керімов.

Він наголосив, що координаційна рада виступає проти позиції компромісу, з якої виступає Междліс – зокрема, це стосується будівництва Соборної мечеті, які татари хотіли звести в центрі міста, але в результаті для неї було узгоджено місце на околиці Сімферополя.

Нагадаємо, раніше глава Радміну Криму Василь Джарти закликав кримських татар звільнити самовільно захоплені землі. У разі відсутності реакції на його заклик він пообіцяв звернутися до правоохоронних органів.

Зі свого боку, глава Меджлісу Мустафа Джемілєв заявив: найближчим часом очікуються погроми кримських татар.

Читайте також:

У Сімферополі почали будівництво величезної мечеті за 9 млн доларів

Кримські татари пообіцяли владі силові конфлікти в Криму

Глава уряду Криму попросив татар звільнити самовільно захоплену землю

Меджліс пропонує надати кримським містам татарські назви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: