Кримські тролейбусники влаштували масштабний страйк

У Сімферополі повністю зупинений рух міського електротранспорту. Водії тролейбусів вимагають відставки керівництва підприємства.

Через страйк водіїв тролейбусів у Сімферополі 6 травня повністю зупинений рух міського електротранспорту.

Водії вимагають виплати зарплати за останні три місяці та звільнення з посади виконувача обов’язків генерального директора "Кримтролейбуса" Геннадія Смирнова. Коли транспорт запрацює, наразі невідомо.

Напередодні близько 100 водіїв тролейбусів призупинили свою роботу на кілька годин, вимагаючи відставки новопризначеного керівництва підприємства.

Водночас сам Геннадій Смирнов назвав зупинку роботи міського електротранспорту "саботажем" і заявив, що має намір довести до кінця процедуру санації підприємства.

Кримське республіканське виробниче підприємство "Кримтролейбус" (Сімферополь) спеціалізується на внутрішньоміських і міжміських пасажирських перевезеннях. У структуру підприємства входять 4 тролейбусних парка (2 - в Сімферополі, 1 - в Ялті і 1 - в Алушті).

Нещодавно національний форум профспілок України склав "чорний список" підприємств, де порушуються соціальні права працівників. Згідно з оприлюдненими даними, найгіршим роботодавцем на сьогодні є держава.

Читайте також:

Керівника кожної української шахти допитають щодо виплати зарплат

Заборгованість із зарплати в Україні досягла майже 2 млрд грн

Українці не готові брати участь у масових акціях протесту

Таксисти почали всеукраїнський страйк через підвищення штрафів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: