Кримські вчені визнали Януковича типовим татарином

Кримська газета за анторопологічним типом Януковича визнала, що коріння президента походить від татар, розселених в Білорусі.

Сімферопольський тижневик "Голос Криму" опублікував дослідження, що доводить татарське походження президента Віктора Януковича.

"Корінь прізвища Янукович - татарський. Завглибшки за корінням він походить з татар, які прийняли християнство і опинилися на території Русі, Польщі. Його коріння в Білорусі, де литовські князі селили татар. Це видно навіть за антропологічним типом Януковича", - йде мова в газеті.

Перші татари з’явилися на території Великого князівства Литовського в XIV столітті, це були воїни хана Тохтамиша - вихідці з Причорномор’я і з Кримського півострова.

"Натерпівшись від усобиць в Золотій Орді, вони, кажучи мовою сучасною, попросили політичного притулку у литовського князя Вітовта. Той гостинно прийняв татар, влаштував їх до себе на військову службу, виділив хороші наділи на білоруських землях - на Віленщині і Мінщині", - оповідає автор статті.

Він відзначає, що в переліку чоловічих татарських імен є ім’я Янгільде, що означає "Прийшла душа" (у значенні "Дитина народилася"). Діалектні варіанти цього імені: Янай, Яниш, Янук.

Прізвище Янукович, стверджує газета, належала до одного з родів литовських татар Янук, і її носіями були жителі "невеликого шляхетського застінка, а нині села Януки Докшицького району". З цього селища ще до революції виїхав дід нинішнього українського президента, який багатьох років "колесив у пошуках заробітку, поки не осів на Донбасі".

Нагадаємо, колишній член центрального дроту Народного Руху України, професор архітектури Лариса Скорік на основі антропологічного аналізу стверджує, що Янукович - аристократ в четвертому поколінні.

Читайте також:

За формою черепа Януковича професор довела, що він - аристократ у четвертому поколінні

На гербі Януковича кентавр стискає логотип "Мерседеса"

Шеварнадзе відмовився визнати Януковича своїм позашлюбним сином

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: