Кримських міліціонерів посадили на 7 років за катування неповнолітніх

Правоохоронці застосовували незаконні методи до двох неповнолітніх, намагаючись, таким чином, зокрема, отримати визнання.

У Криму суд за перевищення повноважень і тортури неповнолітніх засудив до позбавлення волі на термін від 6 до 7 років трьох міліціонерів з відділу з боротьби з незаконним обігом наркотиків.

Як повідомили у прокуратурі Криму, вироком Бахчисарайського районного суду засуджено трьох співробітників Бахчисарайського райвідділу міліції.

"Суд порахував достатніми зібрані прокуратурою докази провини борців з незаконним обігом наркотиків в перевищенні повноважень і тортурах. Правоохоронці застосовували незаконні методи до двох потерпілих, намагаючись, таким чином, зокрема, отримати визнання", - розповіли в прес-службі.

За вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.365, ч.2 ст.127 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень; катування) підсудні засуджені до термінів ув'язнення від 6 до 7 років.

Вони також позбавлені звань і можливості протягом трьох років обіймати посади в правоохоронних органах.

Крім того, прокуратура Центрального району Сімферополя порушила кримінальну справу за ч.2 ст.365 Кримінального кодексу Україні за фактом перевищення влади посадовими особами районного відділу міліції.

"Встановлено, що правоохоронці з метою отримання визнання застосовували незаконні методи до двох неповнолітнім", - відзначили в прес-службі.

У справі проводиться слідство.

Читайте також:

Правоохоронці здавили адвокату статевий орган, щоб відмовився від підзахисного

Кожні 40 хвилин в українській міліції катують людину

Рівненський депутат заявив, що бійці "Беркута" його напоїли горілкою і побили

На Прикарпатті селяни 9 годин тримали у облозі міліцейську машину з затриманим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: