Кримських татар розселить спецкомісія

Уряд АРК вирішили створити Міжвідомчу комісію для розгляду земельних питань та пропозицій кримських татар.

Рада міністрів Криму схвалила утворення Міжвідомчої комісії з розгляду питань і пропозицій, пов'язаних з розселенням й облаштуванням кримських татар у Криму.

Це рішення було одноголосно підтримане учасниками засідання Ради міністрів Криму у вівторок.

Кримські татари
УНІАН
Проблеми кримських татар вимагають негайного вирішення. Схоже, влада починає це розуміти
До складу комісії пропонується включити представників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органів виконавчої влади Криму, депутатів Верховної ради й депутатів Верховної ради Криму.

"Керівники місцевих рад будуть запрошуватися на засідання комісії в робочому порядку", - повідомив перший віце-прем'єр уряду Криму Микола Колісніченко.

З його слів, комісія створюється з метою координації дій із врегулювання питань, пов'язаних із розселенням й облаштуванням кримських татар у Криму й дотриманні законності при наданні земельних ділянок.

Як повідомляв iPlus, 8 листопада меджліс кримськотатарського народу встановив наметове містечко перед будинком Ради міністрів Криму на площі Леніна в Сімферополі з вимогою відставки начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Криму Анатолія Могильова.

Вранці 6 листопада міліція ліквідувала будівлі кримських татар, розміщені на самовільно зайнятій земельній ділянці на плато Ай-Петрі в Криму. За рішенням суду, було знесено кафе "Едем" й 6 недобудованих об'єктів на плато.

У червні цього року Господарський суд Криму ухвалив рішення щодо демонтажу із плато Ай-Петрі будівель, що належать підприємцеві Мустофаєву.

Заступник міністра внутрішніх справ Василь Фатхутдінов вважає дії міліції на плато Ай-Петрі належними.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: