Кримський парламент вимагає заборонити навчання "Сі-Бриз-2009"

Депутати автономії наголошують, що проведення військових навчань в розпал курортного сезону завдасть непоправних економічних збитків

Кримський парламент заявив про неприпустимість проведення на території автономії українсько-американських військових навчань "Сі-Бриз-2009".

На черговому пленарному засіданні за це рішення проголосували 67 депутатів при 9 "проти" з 91-го депутата, що взяли участь в голосуванні.

Відповідно до документа, Верховна рада автономії вирішила "вважати проведення українсько-американських військових навчань "Сі-Бриз-2009" на території АРК неприпустимим".

Крім того, в своєму рішенні кримський парламент доручив Раді міністрів Криму "відмовити в задоволенні звернення командувача ВМС України і не сприяти в підготовці і проведенні на території АРК українсько-американських військових навчань "Сі-Бриз-2009".

Депутати Верховної ради АРК висловили стурбованість у зв'язку з запланованим проведенням на території автономії українсько-американських військових навчань, а також "спробами створення на території АРК, у тому числі на озері Донузлав, військових баз США або НАТО".

Депутати автономії наголошують у своєму зверненні, що Крим є всеукраїнською здравницею, яку щороку відвідують мільйони туристів. "Проведення військових навчань в розпал курортного сезону неминуче позначиться на заповнюванні кримських здравниць і завдасть автономії непоправних економічних збитків", - вважає парламент АРК.

У зв'язку з цим кримські парламентарі просять Верховну раду України розглянути питання про неприпустимість проведення на території автономії "Сі-Бриз-2009" і створення військових баз США або НАТО на території АРК.

Читайте також:

До Севастополя прийде "Велике російське слово"

Кримські націоналісти вимагають відібрати майно ЧФ Росії

Кримські татари просять Обаму визнати їх автономію

Суд не дав забрати в України Крим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: