Кримський штаб Тимошенко вимагає перерахунку голосів

"Бютівці" заявили про зафіксовані порушення на деяких округах Криму і у зв'язку з цим вимагають провести перерахунок голосів.

Кримський штаб кандидата на посаду президента Юлії Тимошенко вимагає провести на низці дільниць регіону перерахунок голосів через порушення в ході голосування.

"Ми не розводимо тяганину. Ми їм ("регіоналам") не дали зробити бліц, але наше не "дали" ґрунтується на законних вимогах", - заявляє керівник республіканського штабу Андрій Сенченко на прес-конференції у Сімферополі.

Сенченко наголосив, що на деяких округах Криму, зокрема № 2 і 10, були зафіксовані численні порушення. Наприклад, за його словами, члени комісії десятого окружкому - представники Віктора Януковича, - "приймаючи всю документацію не в режимі засідання, нічого не голосуючи, нічого не обговорюючи", одразу "заносять її на сайт ЦВК".

Також Сенченко заявив про використання "чорних технологій" під час голосування вдома, "каруселей", підкупу виборців та інших порушеннях. Крім того, підкреслив він, якщо дільнична комісія принесла розірваний пакет, то "закон чітко прописує, що в цьому разі без жодних дебатів призначається перерахунок голосів". "А нам кажуть: "ні", - обурився представник БЮТ.

Зі свого боку, Партія регіонів закликала президента, Генеральну прокуратуру і СБУ навести порядок в Криму, де "під керівництвом Сенченка блокується робота окружних комісій, які не приймають протоколів".

Член Центрвиборчкому Михайло Охендовський зазначив, що представники одного з кандидатів на пост президента у Криму штучно затягують введення електронних протоколів до бази даних ЦВК.

Станом на 15:00 понеділка ЦВК обробила 98,46% електронних протоколів дільничних виборчих комісій. Згідно з результатами, перше місце на виборах посідає лідер Партії регіонів Віктор Янукович із 48,59% голосів виборців. Прем'єр Юлія Тимошенко набирає 45,82% голосів.

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що в другому турі виборів президента не було суттєвих порушень, які би вплинули на результат волевиявлення громадян.

Читайте також:

ЦВК заявляє про навмисне блокування відправки даних з Криму і Луганщини

БЮТ готовий піти в опозицію

ПР: люди Тимошенко затягують підрахунок голосів на Сході і в Криму

БЮТ: регіонали зривають роботу окружкому у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: