Кримський спікер підтримав наказ Мєдвєдєва провести парад у Севастополі

Спікер кримського парламенту Анатолій Гриценко у захваті від пропозиції Дмитра Мєдвєдєва провести у Севастополі військовий парад на День перемоги.

Голова Верховної ради Криму Анатолій Гриценко висловився на підтримку пропозиції російського президента Дмитра Мєдвєдєва провести 9 травня військовий парад у Севастополі.

"Я повністю підтримую пропозицію президента Російської Федерації Дмитра Мєдвєдєва. Севастополь, як і весь Крим, є тим мостом дружби між Україною і Російською Федерацією, який потрібно тільки зміцнювати. Тим більше, коли йдеться про таку особливу дату, як 65-річчя великої Перемоги над фашизмом", - процитувала слова кримського спікера його прес-служба.

Гриценко наголосив, що солдати, які нині є ветеранами, "захищали в роки Великої Вітчизняної війни одну спільну Батьківщину".

"Тому сьогодні - це наша спільна історія, наша спільна перемога і наше спільне велике свято", - зазначив він.

"Відмінити або применшити її (перемоги) всесвітньо історичне значення неможливо. Як неможливо випалити з пам'яті народної великий подвиг радянського солдата", - додав Гриценко.

Нагадаємо, Дмитро Мєдвєдєв видав розпорядження провести 9 травня 2010 року (з нагоди 65-річчя Дня перемоги) військові паради із залученням зброї і військової техніки у Владикавказі, Воронежі, Ростові-на-Дону та в Севастополі (за узгодженням з українською стороною).

Читайте також:

Мєдвєдєв розпорядився провести в Севастополі військовий парад

Російські спецслужби залишили Севастополь

У Криму річницю приєднання до України відзначили жалобним мітингом

"Регіонали" пообіцяли дозволити Лужкову в'їзд в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: