Кримський спікер заявляє про образу честі

Голова ВР Криму Анатолій Гриценко звернеться до суду з приводу висловів прокурора Криму Віктора Шемчука про незаконність придбання автомобіля.

Голова Верховної ради АРК Анатолій Гриценко має намір звернутися до суду з позовом з приводу висловів прокурора Криму Віктора Шемчука про незаконність придбання автомобіля "Mercedes-Benz S500 Long".

Як повідомила УНІАН прес-секретар кримського спікера Алла Горєва, Гриценко вже доручив юридичній службі Верховної ради АРК підготувати позовну заяву до суду про захист честі і гідності "з приводу брехливих заяв пана Шемчука".

Анатолій Гриценко - спікер АРК
УНІАН
Анатолій Гриценко образився
"Я хочу спростування озвученої інформації і відшкодування моральної шкоди. Якщо суд прийме позитивне рішення по даному позову, гроші будуть направлені на придбання медичного устаткування і необхідного інвентаря для дитячих закладів Криму”, – підкреслив Гриценко.

Крім того, за словами Горєвої, кримський спікер назвав висловлення прокурора АРК про придбання "Мерседеса" "блефом чистої води і політичним замовленням".

За інформацією прес-секретаря, Гриценко розцінює прес-конференцію прокурора АРК Віктора Шемчука (що відбулася в Сімферополі 26 липня – ред.), як таку, що "має безпосереднє відношення до так званої "Народної самооборони", як початок кампанії з дискредитації кримської влади під час виборчого процесу, котрий розпочався в Україні.

"Коли прокурори йдуть у політику, їм нічого іншого не залишається, як виконувати політичні замовлення, використовуючи своє службове становище", – прокоментував голова кримського парламенту заяву прокурора про нібито незаконне придбання для Верховної ради АРК автомобіля "Mercedes-Benz S500 Long".

Гриценко ще раз повторив, що сума на придбання нової машини для Верховної ради АРК була передбачена в бюджеті Криму ще в грудні 2006 року.

"Більше того, були проведені всі необхідні тендерні процедури. Але, разом з тим, і я це підкреслюю, "Mercedes-Benz S500 Long" за рахунок бюджетних коштів не купувався – ні копійки з республіканської казни на придбання нового автомобіля не витрачено", – заявив Гриценко.

На його думку, "все, про що каже Шемчук – це блеф". "Заявляючи про якусь приховану схему використання бюджетних коштів, громадянин Шемчук просто вводить в оману громадськість Автономної Республіки Крим і нагнітає ситуацію перед виборами. Тим часом, подібні вислови свідчать про некомпетентність працівників, які проводили перевірку і непрофесіоналізм самого прокурора в оцінці подій, які він береться коментувати", – сказав Гриценко.

Віктор Шемчук
УНІАН
Звинувачення Віктора Шемчука викликали обурення у керівництва автономії
Як повідомляв iPlus, на прес-конференції 26 липня заступник генерального прокурора України – прокурор АРК Віктор Шемчук заявив, що придбання для голови Верховної ради Криму Гриценка автомобіля представницького класу Mercedes-Benz за більш ніж 1,2 млн. грн. незаконне і суперечить постанові Кабінету міністрів України, яким встановлені граничні ціни на придбання товарів для чиновників.

Він також додав, що "сьогодні в суді буде розглянутий позов до ВР АРК щодо придбання "Мерседеса" для кримського спікера".

У статті "Заради автомобіля для спікера парламент Криму програв суд?", опублікованого в "Дзеркалі тижня" (№27) сказано, що "Голова Верховної ради Криму Анатолій Гриценко користується новеньким автомобілем представницького класу вартістю понад мільйон гривень".

"ЗТ" має в своєму розпорядженні копію позову, поданого 4 липня ВАТ "Таврія-Авто" до Господарського суду АРК. З нього випливає, що за договором від 17 травня цього року "Таврія-Авто" надало управлінню справами Верховної ради АРК автомобіль представницького класу Mercedes-Benz S 500 Long. Проте в термін - 15 банківських днів – покупка сплачена не була.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: