Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кримським школам наказали відзвітувати про "прогули" дітей кримськотатарської національності

Кримським татарам на анексованому росіянами півострові не дозволяють проводити жалобні заходи до роковин депортації

Кримська окупаційна влада попередила керівників місцевих навчальних закладів 18 травня особливо уважно стежити за відвідуваністю, йдеться в ТСН.12.00.

Кожна школа муситиме відзвітувати, кого немає на заняттях і чому. У листах, відправлених директорам шкіл, зазначено, що до 9.00 в середу, 18 травня, вони повинні електронною поштою відправити "дані про кількість і причини відсутності учнів".

"... В тому числі окремо щодо дітей кримськотатарської національності", – уточнюється в документі.

Як повідомлялося, Меджліс кримськотатарського народу закликав 18 травня не виходити на роботу і навчання, а вшанувати пам'ять загиблих під час сталінської депортації.

При цьому кримським татарам на анексованому росіянами півострові не дозволяють проводити жалобні заходи до роковин депортації. На свої заявки щодо узгодження часу й місця проведення акцій люди отримують відмови. Меджліс, заборонений в Криму окупаційною владою, радить кримчанам вшанувати загиблих земляків в інший спосіб - не виходити сьогодні на роботу. Втім, не лише на знак пошани до жертв геноциду, але й у якості демонстрації мирного супротиву російському свавіллю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції