Кримським школярам вручили російські підручники

Генконсул РФ вручив кримським школярам російські підручники та пообіцяв відкрити у Сімферополі російський центр науки та культури.

У Сімферополі планується відкриття Російського центру науки і культури. Про це повідомив у Севастополі консул Генерального консульства РФ у Сімферополі Володимир Джунковський. Він також передав школам міста першу партію підручників для 5 класу "Страноведение. Россия".

За словами Джунковського, він "як консул Генерального консульства Російської Федерації у Сімферополі уповноважений створювати тут, безумовно, з вашою допомогою, а також за допомогою місцевих влад, Російський центр науки і культури. Це підрозділ федерального агентства "Россотрудничества" при МЗС Російської Федерації".

Дипломат наголосив, що цей центр буде відкритий, "звичайно, двома міністрами закордонних справ, як мінімум, Лавровим і Грищенком". За інформацією консула, місце у Сімферополі для цього центру зараз узгоджується.

"А узгоджувати потрібно багато чого, багато що вивірити, зокрема, визначити, скільки потрібно грошей. Цими питаннями зараз я і займаюся", - сказав Джунковський.

Консул додав, що він вже організовував подібний Російський центр науки і культури у Братиславі (Словаччина).

Нагадаємо, напередодні міністр освіти та науки Дмитро Табачник заявив, що Україна та Росія створили комісію для розробки спільного підручника для вчителів історії.

Крім того, за словами керівника МОН, Україна і Росія разом узгоджуватимуть також інші підручники - з природничих і точних дисциплін.

Читайте також:

Аналітика по темі: Танго Рамзан

Табачник з росіянами перепишуть не лише історію, а й решту підручників

Спільний підручник з історії у поглядах аналітиків: Малєнькіє сраженія єдіного народа

Аналітика по темі: Підручнико-учєбнік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: