Кримський парламент остаточно відцурався від української назви

Відтепер парламент Криму офіційно називатиметься "Верховный совет Автономной Республики Крым".

Кримський парламент вніс зміни до Конституції автономії, згідно з якими в тексті російською мовою назва кримського парламенту змінюється з "Верховна рада Автономної Республіки Крим" на "Верховный совет Автономной Республики Крым".

У середу, 27 травня, на черговому пленарному засіданні Верховної ради автономії за це рішення проголосувало 76 депутатів, проти 4 з 94, що взяли участь у голосуванні.

Відповідно до документа, у Конституції Автономної Республіки Крим, яка прийнята російською мовою 21 жовтня 1998, вносяться зміни. У тексті слова "Верховна рада Автономної Республіки Крим" замінюється російським аналогом у відповідних відмінках.

Постанова буде направлена голові ВР Володимиру Литвину з проханням внести відповідні редакційні зміни при перекладі Конституції України з української мови на російську.

Кримський парламент також доручив Управлінню справами Верховної ради автономії забезпечити проведення необхідних заходів щодо виконання цієї постанови. Зокрема, доручено опублікувати в друкованих ЗМІ відомості про зміну найменування російською мовою.

Крім того, парламент автономії звернувся до народних депутатів України з проханням внести в установленому порядку законопроект про внесення змін до закону України щодо назви кримського парламенту.

Читайте також:

Парламент Криму відправив у відставку прем'єра і спікера автономії

Парламент Криму просить Януковича дозволити тестування російською мовою

Парламент Криму ледь не оголосив війну Гондурасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: