Кримський прем'єр Джарти серйозно хворий: його прооперують в Німеччині

Джерела в Раді міністрів Криму повідомляють, що Джарти виїхав на лікування за кордон, йому необхідна термінова операція.

Голова Ради міністрів Криму та лідер місцевих регіоналів Василь Джарти виїхав на лікування за кордон. Як повідомило джерело в Радміні, прем'єру необхідна термінова операція через проривну виразку шлунка.

Зі слів джерела, оперувати Джарти будуть в одній з клінік Німеччини. "Ходили чутки, що у нього не тільки виразка", - додало джерело.

Відзначимо, що на останньому публічному заході - сесії парламенту Криму нового скликання - Джарти виглядав блідим і втомленим. Проте це можна було списати на наслідки виборчої кампанії і формування нового уряду в найкоротші терміни. Але на наступний день після затвердження Радміну новопризначених міністрів і голів комітетів колективам представляли віце-прем'єри, а не сам Джарти.
Крім того, за деякою інформацією, першу сесію Верховної ради Криму пересунули з середи на вівторок у зв'язку з необхідністю Джарти терміново виїхати на операцію.

Як повідомили у прес-службі Ради міністрів Криму, в найближчі 2 дні за участю прем'єра ніяких заходів не заплановано. На наступний тиждень план ще не складено.

Проте в стінах Радміну вже обговорюють той факт, що перше засідання в новому складі, яке передбачалося провести у вівторок, 23 листопада, не відбудеться.

Проривна виразка шлунка є однією з форм виразкової хвороби шлунка, вона більш типова для чоловіків. Прорив (перфорацію) виразки можна розглядати в якості ускладнення виразкової хвороби, що відбувається в результаті перенесеного сильного стресу, фізичних перевантажень, порушення режиму харчування, а також сезонного загострення виразкової хвороби.

Лікування проривної виразки спочатку хірургічне, воно покликане зупинити кровотечу. У післяопераційний період лікування дозволяє лише постільний режим протягом 3-4 тижнів, іноді довше.

Читайте також:

Регіонала з Макіївки переобрали главою кримського уряду

Джарти "вибив" для Криму мільярд з бюджету

Комуністи Криму ініціюють відставку Джарти

У КПУ закликають гнати з Криму Джарти, який "у 90-х ходив з битою по ринках"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: