Кримський священик-екзорцист розповів, як рятував школярку від чаклунства вчительки

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кримський священик-екзорцист розповів, як рятував школярку від чаклунства вчительки

Журналісти стали свідками обряду вигнання з людини бісів

За більш ніж 30-річну службу отець Ян встиг провести близько шестисот обрядів екзорцизму

У Севастополі у католицькій парафії святого Климента служить священик отець Ян Білецький - один з небагатьох українських католиків, що мають владу екзорциста. Журналістам вдалося не тільки поспілкуватися з батьком Яном, але і стати свідками обряду вигнання з людини бісів, пише "Сегодня".

Богослужіння проходять у звичайній квартирі. Журналісти спостерігали, як протягом 20 хвилин священик читав над Світланою (ім'я змінене) молитви, в той час як вона кашляла, видавала дивні гортанні звуки і кричала не своїм голосом. Раптом вимовила цілком ясно: "Хочу жертву". Батько Ян наклав на жінку хрест: "Не буде тобі жертви, Люцифер". Після обряду цілком адекватна жінка, одягає куртку і, подякувавши святому отцю, залишає храм-квартиру.

"Спочатку вона чула голоси, була агресивною. Зараз їй вже набагато легше", - розповів батько Ян про свою відвідувачку. За словами священика, Світлана сама приїхала до нього з іншого міста, вже знаючи про свою проблему. Однак безліч людей, за його словами, живуть, не підозрюючи про те, що до них хтось "підселився": "Таких людей мучать постійні кошмари, депресія, у них може бути роздвоєння особистості, а навколишні можуть помітити страшний, немов "подвійний" погляд. Часом буває, що у людини змінюється голос. От у вас, наприклад, ясний погляд - це відразу видно".

Всі перераховані вище симптоми люди необізнані, за словами батька Яна, часто плутають із шизофренією і іншими розладами психіки: "Мені теж іноді буває важко розпізнати, де біс, а де хвороба. Спілкуючись з такими людьми, прошу розповісти про свої проблеми. Коли починають говорити, я про себе молюся. У мене був випадок, коли людина раптом відповіла: "Не молись!". Подібні речі може робити тільки диявол".

Як розповів священик, люди не завжди пам'ятають, що вони говорили або кричали під час обряду: "Буває, що їх навіть у повітря піднімає до стелі - це божевільна сила. У мене був випадок, коли 14-річну дівчинку, в яку вселився дух Люцифера, під час обряду тримали троє здорових чоловіків".

Про цю школярку священик вирішив розповісти докладніше. "Бісів на неї наслала вчителька-сатанистка. Вона поставила шкільний танець, де всі дівчатка були одягнені в чорні сукні і тримали в руках свічки. Так і вийшов ритуал: вони танцювали в колі, а ця дівчинка увійшла в його центр. Так все і почалося. Спочатку рідні думали, що у неї епілепсія, але лікарі нічого не знаходили. Насправді у дитину вселився дух Люцифера - найнебезпечнішого з демонів. Я молився за неї щодня з трьох годин дня до трьох годин ночі протягом восьми місяців. Її вдалося звільнити".

За словами Білецького, демонів на людей можуть насилати відьми, чаклуни, ворожки і такі популярні сьогодні екстрасенси. "Не можна до них ходити в жодному разі. Біси потрапляють в людину не тільки під час ритуалів, але і з "заговоренною" водою або їжею. Буває багато випадків, коли "ловлять" дітей. Чому? Сатана хоче вловити невинну душу. Одного разу до мене привезли дитину, яка кілька днів поспіль з півночі до трьох годин ночі дуже сильно кричала. Це якраз той час, коли проводять різні ритуали. Дитя вдалося відмолити".

Батько Ян, до речі, впевнений, що і трагедія, яка сталася нещодавно в Керчі (жінка вбила вночі двох своїх дітей і мати. - ред.) - це справа рук Сатани: "Швидше за все, у неї вселився дух смерті, який вимагав від неї жертв і, на превеликий жаль, отримав їх".

Не тільки походи до ворожок можуть бути небезпечні для людини. На думку священика, людей повсюдно схиляють на бік зла: "Не можна дивитися і захоплюватися містичними фільмами, такими як "Гаррі Поттер" або "Всі жінки відьми", адже в них показана вся структура чорної магії. Багато хто думає: "Це лише казки". Але це не так!"

Ще більш небезпечно, за словами Білецького, святкувати популярний у молоді Хеллоуїн: "Це поклоніння всім духам нечистим, що перебувають у пеклі. Ті, хто одягають маски і різні костюми, автоматично стають учасниками сатанинського балу", - стверджує святий отець. Варто також звернути увагу і на нешкідливі, на перший погляд, сувеніри: "Слони з піднятими хоботами, піраміди, статуетки Будди, жаби з копійками можуть завдати великої шкоди. Подаровані комусь сім слонів можуть знищити всю родину. У моїй практиці був випадок, коли одній жінці стало вночі дуже погано, а лікарі не могли нічого зробити. Я поїхав до неї додому, заглянув в її кімнату - а там стоїть півметрова чорна кішка, привезена її колегою з Єгипту. Такі подарунки роблять у випадках, коли хочуть усунути суперників".

За більш ніж 30-річну службу священик встиг провести близько шестисот обрядів екзорцизму, але кожен - тільки з дозволу єпископа. "Він дає мені дозвіл. Я сам не маю права відмовляти. Але якщо єпископ не дасть благословення - вибору немає", - говорить святий отець.

Подібний обряд позбавлення від нечистих духів є, до речі, і в православ'ї, проте його рідко практикують. "Цим можуть займатися тільки ченці-священики і тільки з дозволу архієрея. Наскільки я знаю, в Україні це роблять лише в Одесі і Почаєві", - каже отець Олексій із Сімферополя.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація