Кримського селянина можуть посадити за вбивство корови

МВС Криму порушило кримінальну справу за фактом жорстокого поводження з коровою - чоловік заморив її голодом і забив молотком.

За знущання над коровою та жорстоке вбивство тварини мешканцю кримського села загрожує штраф 850 гривень або арешт на строк до шести місяців.

Про звірячу розправу повідомили захисники тварин. За їхніми даними, господар кілька місяців морив корову глодом, а потім добив її молотком по голові.

"Ми дізналися про це на одному з круглих столів від співробітника міліції. Виявилося, що з початку цього року до МВС надійшла 91 скарга на жорстоке поводження з тваринами, і силовики порушили дві кримінальні справи. Те, що міліція відреагувала на факт вбивства корови, - безпрецедентно, адже подібні акти відбуваються мало не щодня, а на них ніхто не звертає уваги", - розповіла "Комсомольській правді в Україні" голова громадської організації "Центр допомоги тваринам" Марія Піддубна.

Офіційно в Кримському главку МВС деталей події не розголошують. Однак правоохоронці зазначили, що формулювання про вбивство корови не вірне – за їхніми словами, це "порушення моральних та етичних норм", що підпадає під статтю про грубе поводження з тваринами.

Як стало відомо журналістам, господар вбитої тварини кілька місяців тримав трирічну корову в темному хліві під замком.

"До міліції про дії чоловіка заявили його сусіди, почувши, як знесилена тварина дико реве в закритому сараї. Кажуть, що в господаря корови просто не було грошей на покупку корму. І щоб полегшити долю вмираючої від голоду корівки, чоловік кілька разів завдав їй удару молотком в область черепа", - повідомило джерело "КП".

Захисники тварин пояснили, що м'ясо забитої таким чином тварини в жодному разі не можна пускати в продаж, оскільки воно не придатне для їжі - під час передсмертної агонії в кров викидається величезна кількість адреналіну, а потрапляння великої концентрації цього гормону до людського організму може привести до різних захворювань.

Читайте також:

У луганській школі на очах у дітей пристрелили собаку

В Одесі затримали двох зоофілів, які ґвалтували спанієля

За гарні надої власники корів отримають 5 тис. гривень від держави

На Одещині корови почали вибухати від обжерливості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: