Кримськотатарський телеканал ATR заявив про блокування фінансування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В ефірі телеканалу почали показувати порожню студію з написом "Save ATR".

Кримськотатарському телеканалу ATR, який після окупації Кримського півострова Росією від 2015 року веде мовлення з Києва, заблокували рахунки та зупинили фінансування.

Про це 10 лютого повідомив сайт телеканалу.

Зазначається, що у зв'язку з недофінансуванням з держбюджету кримськотатарський телеканал ATR раніше запустив збір коштів. У понеділок в ефірі телеканалу почали показувати порожню студіюї написом "Save ATR".

За словами заступника генерального директора ATR Айдера Муждабаєва, в понеділок в Держказначействі пройшла нарада, "де було остаточно вирішено, що гроші не будуть віддані на фінансування нашого каналу"

Він додав, що каналу виставили умову отримання грошей: почати проводити конкурси на виготовлення контенту.

"Тобто ми знімаємо в Криму якісь сюжети, беремо якісь інтерв'ю в таємному режимі, і ми повинні сказати нашим людям: давайте, виходьте з тіні, давайте проведемо конкурс, хто хоче знімати в Криму для ATR", - сказав Муждабаєв.

Заступник генерального директора ATR припустив, що припинення фінансування ATR стало результатом якихось "дивних ігор", і заявив, що повторюється ситуація 2015 року.

"Те ж, що було в Криму 2015 року, коли остаточно дотискали ATR і виганяли... Повторюється те саме, тільки без БТР", - зазначив він.

Зазначимо, що ATR входить до складу холдинга Ленура Іслямова разом з дитячим каналом Lale та радіостанцією Meydan. Ленур Іслямов володіє 97,34% ATR, співвласники - Рефат Чубаров, Мавілє Ісмаілова, Іса Хайбуллаєв.

Майже шість років тому кримськотатарські телеканали ATR і Lâle, радіостанції Meydan і "Лідер" перестали вести мовлення в Криму через відсутність російської ліцензії.

ATR відновив мовлення 17 червня 2015 року в Києві. Перший кримськотатарський телеканал став доступний через супутник на всій території України, включаючи окупований Крим. Пізніше дитячий телеканал Lâle і радіо Meydan також відновили мовлення з Києва.

Канал фінансують з держбюджету від 2016 року за рахунок програми розселення та облаштування кримських татар та осіб інших національностей, депортованих з території України.

Відео Єдиний у світі кримськотатарський телеканал ATR припинив мовлення

Залиште свій коментар

Вибір редакції