Кримську міліцію очолив фігурант "касетного скандалу"

Начальником кримського главку став міліціонер, якого його попередник звинувачував у зв’язках з криміналітетом.

На посаді першого заступника – начальника кримінальної міліції Головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим поновлено полковника міліції Олександра Рудяка. Крім того, наказом МВС України від 15 березня на нього тимчасово покладено виконання обов’язків начальника Головного управління МВС в автономії.

Зазначимо, Олександр Рудяк є фігурантом "касетного скандалу". Колишній глава кримської міліції Геннадій Москаль ще в 2007 році оприлюднив аудіозапис, що нібито свідчив про зв’язки Рудяка з депутатом Олександром Мельником, якого Москаль вважає одним з лідерів кримського криміналітету.

Рудяк працював заступником начальника ГУ МВС в Криму за Анатолія Могильова, який у 2007 році керував кримською міліцією, а зараз очолює МВС України. Його було звільнено наприкінці 2007 року (за тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка), якийсь час він залишався у резерві МВС України.

На початку лютого нинішнього року після звільнення народного депутата Геннадія Москаля з посади начальника ГУ МВС в Криму міністерство поклало тимчасове виконання обов’язків керівника міліції автономії на Євгена Бідашка, який тоді обіймав посаду першого заступника начальника главку - начальника управління боротьби з організованою злочинністю. "Наскільки я знаю, на даний момент він (Бідашко) перебуває у резерві", – сказав начальник прес-служби кримського главку Олександр Домбровський.

Нагадаємо, у грудні 2007 року нардеп Геннадій Москаль оприлюднив у Сімферополі запис телефонної розмови, учасниками якої, за його словами, були кримський спікер Анатолій Гриценко, депутат Олександр Мельник і тодішній начальник кримської міліції Анатолій Могильов. Учасники розмови обговорювали кадрові призначення в главку міліції, зокрема, людина з голосом депутата Мельника просила призначити заступником Могильова людину на прізвище Рудяк – "єдина людина (у міліції), яка колись в житті допомагала".

За словами Москаля, даний запис підтверджував, що колишнє керівництво міліції Криму ухвалювало рішення про призначення на посаді за вказівкою представників криміналітету.

У свою чергу Могильов назвав сфальсифікованим оприлюднений запис.

Читайте також:

Москаль: у МВС розпочалися "чистки"

Спікер і глава уряду Криму подали у відставку

Київ отримав старого-нового начальника міліції

Другою людиною в МВС став "приборкувач" Помаранчевої революції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: