Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кримську єпархію УПЦ КП вигнали із собору в центрі окупованого Сімферополя

Так званий "Апеляційний суд міста Севастополя" ухвалив відповідне рішення. 

Кримська єпархія Української православної церкви Київського патріархату повинна сплатити "Міністерству майнових та земельних відносин Республіки Крим" півмільйона рублів та звільнити 112 кв. метрів на першому поверсі Кафедрального собору у місті Сімферополі.

 

Так званий "Апеляційний суд міста Севастополя" ухвалив відповідне рішення. Про це повідомляє "Голос Криму" з посиланням на архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента.

"14 червня відбулося засідання Апеляційного суду міста Севастополя, до якого ми звертались з позовом про скасування рішення Арбітражного суду Криму від 14 січня 2016 року, де від нас вимагали звільнення частини приміщення церкви та сплати величезного штрафу. Апеляційний суд підтримав рішення Арбітражного суду. З дня на день ми очікуємо на представників виконавчої служби, які прийдуть втілювати в життя рішення суду", - заявив він.

Архієпископ також повідомив, що останнім часом на нього посилився тиск: він отримує погрози на свою адресу.

Владика зауважив, що поки кримська "влада" намагається створити умови для знищення УПЦ КП на півострові, то українська сторона не робить навіть мінімально можливих кроків для підтримки Київського Патріархату в Криму. Український уряд і досі не спромігся прийняти рішення про передачу приміщення в Сімферополі, де розташоване Кримське Єпархіальне управління Української Православної Церкви Київського Патріархату та кафедральний собор святих рівноапостольних Володимира та Ольги, у власність УПЦ КП.

"Для цього достатньо було внести зміни до вже існуючої постанови та прийняти їх рішенням уряду, або ж Верховної Ради. І це дало б нам змогу шукати правди та  захисту в міжнародних судах", — зазначив Климент.

Більше того, Архієпископ Климент зауважив, що неодноразово звертався до Прокуратури АР Крим з проханням відкрити кримінальне провадження щодо судді "Арбітражного суду" Соколової та  "віце-прем'єр-міністра" Криму Руслана Бальбека, адже за їх безпосередньої участі продовжується знищення УПЦ КП на півострові.

"Я не був почутий. На сьогоднішній день немає жодного кримінального провадження", — наголосив він.

Нагадаємо, ще в січні так званий арбітражний суд Криму ухвалив рішення вилучити у Кримської єпархії УПЦ КП приміщення в центрі Сімферополя,  визнавши недійсним договір оренди, укладений на строк до 2050 року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції