Перейти до змісту
Криптовалюта і електронні гроші: у новому навчальному році учні вивчатимуть фінансову грамотність

Криптовалюта і електронні гроші: у новому навчальному році учні вивчатимуть фінансову грамотність

МОН розробило програму для учнів дев'ятих і десятих класів.

Від нового навчального року учні дев'ятих і десятих класів вивчатимуть фінансову грамотність, про це повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки.

Програму, навчальний посібник і робочий зошит "Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?" було створено у нинішньому році. Вони повністю враховують зміни в фінансовій галузі за останні п’ять років.

Матеріали розробляли фахівці МОН, проекту USAID , університету банківської справи тощо. "Цей курс фінансової грамотності, який не поступається найкращим курсам Європи та Сполучених Штатів", - каже керівник проекту USAID Роберт Бонд.

Посібник складається з п’яти розділів і 25 тем. Школярі вивчатимуть блоки про основні права споживачів фінансових послуг, правила безпечної роботи з платіжними картками, криптовалюти, електронні гроші, платіжні інтернет-інструменти, фінансові установи тощо.

За підсумками курсу учні  зможуть навчитись ефективно управляти власними фінансами та відповідально користуватись фінансовими послугами. Крім того, експерти кажуть, що корисну інформацію у навчальних матеріалах також знайдуть батьки школярів.   

Як повідомлялося раніше, діти, які з певних причин не були вакциновані до початку навчального шкільного року, не зможуть відвідувати школи, проте мають право здобувати освіту альтернативними способами. Питання щодо допуску кожної конкретної дитини вирішуватиме керівництво навчального закладу, яких в Україні понад 16 тисяч.

Відео Лілія Гриневич про вступну кампанію - 2019 та підготовку до нового навчального року

В Україні завершилась вступна кампанія у заклади вищої освіти. Про її підсумки, а також про підготовку абітурієнтів та школярів до нового навчального року будемо говорити з міністром освіти і науки України. У гостях у Сніданку – Лілія Гриневич.

Лілія Гриневич про вступну кампанію - 2019 та підготовку до нового навчального року

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин