Критикував місцеву владу: у Сумах висунули версії холоднокровного вбивста депутата Жука

Критикував місцеву владу: у Сумах висунули версії холоднокровного вбивста депутата Жука

Фото: dancor.sumy.ua

Правоохоронці не поспішають із висновками і розглядають усі можливі версії.

У Сумах правоохоронці розслідують загибель екс-депутата міської ради Анатолія Жука. Його застрелили напередодні ввечері у дворі його приватного будинку, а тіло  із двома пораненнями знайшов батько, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"До двору підходжу – чую свист куль. В основному, кажуть – через бізнес", - розповіла сусідка Валентина Марченко. "Я не знаю, але це щось пов’язане з політикою. Комусь заважав", - каже сусід Петро Коверник. Перше повідомлення про загибель екс-депутата надійшло до поліції після 19:00, приблизно в цей же час у Мережі з’явилася велика стаття із світлинами закривавленого Анатолія Жука. У місті заговорили про інсценування убивства. Справжність світлин підтвердили у прокуратурі, правоохоронці нині з’ясовують, хто і навіщо виклав їх у загальний доступ. "Це – не інсценування, Анатолій Жук дійсно загинув", - повідомив керівник Сумської місцевої прокуратури Валерій Могильний.

Правоохоронці з'ясовують мотиви вбивства екс-депутата Анатолія Жука

Правоохоронці з'ясовують мотиви вбивства екс-депутата Анатолія Жука

Слідство з’ясувало, що Жука вбили, коли він відпочивав біля воріт на карематі. Стріляли з пістолета. "Чеське виробництво, Чезетт. Два постріли – один в спину в область серця, інший у голову  в ліву скроню. Від чого він і загинув", - пояснив прокурор. Правоохоронці розглядають усі версії: від побутової до замовного вбивства. Близькі друзі Анатолія шоковані, і ні про обставини, ні про імовірні причини убивства говорити не бажають. "Ми домовилися з хлопцями, що не можемо давати коментарі, поки що жодного", - пояснив товариш загиблого Микола Сурженко.

У місті кажуть, що Жук мав стосунки і з політикою, і з владою, і начебто з кримінальним світом, тож це могло бути  замовне убивство. На місцевому телеканалі цього теж не відкидають – там він робив цілий цикл викривальних програм про корупцію у міській владі. "Всі пов’язують це з його розслідуваннями. По кому він тільки не пройшовся – всі представники місцевої влади", - розповів продюсер Олександр Данильченко. Відомо, що за кілька днів до вбивства екс-депутат викладав на своїй сторінці в соцмережі переписку, в якій йому погрожували, але потім її видалив. До правоохоронців за охороною він не звертався.

Кореспондент ТСН Оксана Солодовник

Повʼязані теми:

Наступна публікація