Кривава аварія в Харкові: прокурор назвав експертизу швидкості авто Зайцевої неналежним доказом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ДТП можна було б уникнути.

Триває розгляд справи про криваву аварію у Харкові. яка забрала шестеро життів.

Зокрема, під час розгляду справи у суді прокурор Ігор Омельченко просив визнати експертизу, що визначила швидкість руху автомобіля, яким керувала обвинувачена Олена Зайцева, неналежним доказом.

Про це інформує Радіо Свобода.

Суддя Віктор Попрас зачитав висновок експертів Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз. У ній йдеться про те, що середня швидкість, з якою рухався Lexus обвинуваченої Олени Зайцевої - 106 кілометрів на годину і ДТП можна було б уникнути, якби вона їхала з установленою швидкістю. Також аварії могло б не статися, якби водій Volkswagen’у Геннадій Дронов почав рух не на жовтий, а на зелений сигнал світлофору.

ВідеоЗайцева не хвора і перешкод для її перебування в СІЗО немає - медики

Медики оприлюднили висновки про стан здоров'я водійки "Лексуса" - винуватиці жахливої ДТП, під колесами якого в Харкові загинуло шість людей. Зайцева скаржилася на погане самопочуття, запаморочення та втрату свідомості. Саме через це не відбулося одне із засідань суду.

Зайцева не хвора і перешкод для її перебування в СІЗО немає - медики

Прокурор Ігор Омельченко просив визнати експертизу неналежним доказом. Мовляв, експерти не мають відповідної кваліфікації та провели дослідження лише по одному відеозапису.

Адвокати Зайцевої підтримали позицію обвинувачення. Вони наполягали на тому, що за відсутності відповідної кваліфікації експерти взагалі не мали права проводити дослідження.

Адвокат Сергій Перепелиця, за заявою якого було проведено експертизу, зауважив, що висновок експертів отриманий у встановленому законом порядку на підставі заяви сторони захисту, дослідження було проведене на підставі всіх матеріалів кримінального провадження, які наявні в суду та були ним досліджені. «Отже, він відповідає критеріям допустимості", – зауважив Перепелиця.

У підсумку суддя відхилив клопотання обвинувачення про визнання експертизи неналежним доказом.

У суді оголошено перерву до 15 січня.

Нагадаємо, кривава аварія сталася ввечері 18 жовтня 2017-го в Харкові. Тоді автомобіль Lexus, за кермом якого була студентка Олена Зайцева, врізався у Volkswagen, в результаті чого загинуло шестеро людей: п'ятеро загинули на місці, а шоста жертва аварії померла після тижневої коми

Зайцевій спочатку було призначено два місяці ув'язнення без права на внесення застави. Її родина оприлюднила звернення до сімей усіх постраждалих та загиблих, у якому попросила пробачення за доньку та запропонувала усім причетним матеріальну допомогу. Також суд взяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова. Слідчі заявили, що водій Volkswagen поїхав на жовтий колір світлофора, що могло стати однією з причин зіткнення. 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції